• Festool akumulatorowa pilarka do materiałów izolacyjnych ISC 240 HPC 4,0 EBI-Plus-XL-FS

Symbol: FT576572
Brak towaru
3719.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
DHL 19
DHL (Pobranie) 25
Dostępność 0 szt.
Waga 5 kg
Zostaw telefon

Festool akumulatorowa pilarka do materiałów izolacyjnych ISC 240 HPC 4,0 EBI-Plus-XL-FS (576572)


Charakterystyka produktu:


Rewolucja w dziedzinie cięcia materiałów izolacyjnych.

Prowadzenie ręczne lub przy pomocy szyny prowadzącej i systemu ograniczników, na dachu, konstrukcji nośnej i na podłodze, do materiałów izolacyjnych z włókien mineralnych, naturalnych lub płyty PUR – ISC 240 to mobilność, wszechstronność zastosowań i wydajność. To optymalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą nie tylko wykonać izolację domu, ale też ograniczyć koszty.

Idealnie dopasowane zespoły tnące umożliwiają szybkie i precyzyjne cięcie elastycznych materiałów izolacyjnych z włókien mineralnych i naturalnych oraz płyt PUR

Mobilnie, szybko, bez wysiłku i bez kabla: wyraźnie niższa waga przy pełnej mocy dzięki akumulatorowi Li-HighPower z odpornymi na wysokie natężenie ogniwami

Moc i żywotność zapewnia bezawaryjny bezszczotkowy silnik EC-TEC

Dzięki akumulatorom z technologią Bluetooth® korzystasz ze wszystkich zalet systemu bezpyłowej pracy Festool

Niezwykła wydajność cięcia materiałów: prowadzenie ręczne lub przy pomocy przykładnicy kątowej (w wersji SET lub jako wyposażenie dodatkowe) dla dokładnych, powtarzalnych cięć z zachowaniem kątów

Praca bez zmęczenia dzięki idealnie wyważonej konstrukcji i niewielkiemu ciężarowi – maksymalny komfort pracy, także podczas obsługi jedną ręką

Cięcie bez wysiłku, nawet w przypadku materiałów izolacyjnych o dużej grubości: dzięki zespołowi tnącemu do głębokości 350 mm

Beznarzędziowa wymiana zespołów tnących zapewnia wydajną pracę dopasowaną do rodzaju materiału


Najważniejsze cechy produktu:


Szybko najlepszy rezultat:

Idealnie dopasowane zespoły tnące umożliwiają szybkie, czyste i precyzyjne cięcie elastycznych materiałów izolacyjnych z włókien mineralnych i naturalnych oraz płyt PUR.

Wygoda i pewność:

Mobilne cięcie materiałów izolacyjnych bez nieporęcznego przewodu. Czy to w warsztacie, na rusztowaniu czy na dachu. Akumulator Li-HighPower wraz z bezszczotkowym silnikiem EC-TEC zapewnia wysoką prędkość przy niewielkim wysiłku. Waga poniżej 600 gramów oznacza, że jest o 20% lżejszy i o 50% bardziej kompaktowy niż standardowy akumulator 5,2 Ah.

Lepiej pracować z systemem:

Niezwykła elastyczność zastosowań: prowadzenie ręczne lub przy pomocy szyny prowadzącej i przykładnicy kątowej (w zestawie lub jako wyposażenie dodatkowe) dla zawsze prostych, powtarzalnych cięć z zachowaniem kątów

Szczegóły produktu ISC 240 HPC 4,0 EBI-Plus-XL-FS

Mobilne i ergonomiczne

Niewielka waga, gumowane powierzchnie uchwytów i doskonale wyważona konstrukcja zapewniają maksymalny komfort pracy nawet przy prowadzeniu jedną ręką. Funkcja blokady podwójnym kliknięciem zapobiega niezamierzonemu włączeniu i zapewnia bezpieczną pracę.

Do różnorodnych zastosowań

Do cięcia elastycznych materiałów izolacyjnych, takich jak wełna mineralna i włókna naturalne, nadaje się ostrze ze szlifem falistym, a do materiałów takich jak PUR i styropian - ostrze z zębem rozwartym. Dwie dostępne długości to 240 mm i 350 mm, do materiałów o różnej grubości.

Szybkość i wytrzymałość

Specjalne brzeszczoty gwarantują szybki postęp pracy przy długotrwałym użytkowaniu, nawet podczas cięcia materiałów izolacyjnych o grubości do 350 mm. Dzięki systemowi szybkiej wymiany, zmienia się je łatwo i bez użycia narzędzi.

Ekstremalna wytrzymałość

Bezawaryjny silnik EC-TEC jest chroniony przed pyłem i włóknami za pomocą kratki, co umożliwia jego użycie w trudnych warunkach na budowie.

Praca bez pyłu

Podczas cięcia silnie pylących materiałów izolacyjnych do odkurzacza mobilnego można podłączyć adapter do odsysania. Dla zdrowej pracy bez pyłu.

Moc bez przewodu

Kombinacja bezszczotkowego silnika EC-TEC i akumulatora V Li-Ion gwarantuje długotrwałą wydajność i dużą moc.

Czyste cięcia

Dzięki szynie prowadzącej i przykładnicy kątowej (zawartej w zestawie lub jako wyposażenie dodatkowe) powtarzalne cięcia wykonuje się zawsze absolutnie równo i z zachowaniem kątów.

Mobilne i ergonomiczne

Niewielka waga, gumowane powierzchnie uchwytów i doskonale wyważona konstrukcja zapewniają maksymalny komfort pracy nawet przy prowadzeniu jedną ręką. Funkcja blokady podwójnym kliknięciem zapobiega niezamierzonemu włączeniu i zapewnia bezpieczną pracę.


Najważniejsze zastosowania:


Cięcie elastycznych materiałów izolacyjnych, takich jak wełna mineralna, kamienna i włókna naturalne (przy użyciu zespołu tnącego ze szlifem falistym)

Do cięcia twardej pianki poliuretanowej (PUR), płyt styropianowych (przy użyciu zespołu tnącego z zębem rozwartym)

Bezprzewodowe cięcie tam, gdzie nie ma gniazdka lub jest ono trudno dostępne (np. na zewnątrz, na rusztowaniu)

Idealne w czasie prac montażowych w różnych miejscach

Dokładne cięcia z zachowaniem kątów elastycznych materiałów izolacyjnych - w połączeniu z szyną prowadzącą i przykładnicą kątową FS-WA-ISC

 

Dane techniczne:


 • Napięcie akumulatora: 18 V
 • Liczba skoków roboczych: 3000,00 min¹
 • Głębokość cięcia: 240 mm
 • Skok: 26,00 mm
 • Przyłącze do odsysania pyłu Ø: 27 mm
 • Pojemność akumulatora: 4,00 Ah
 • Ciężar z akumulatorem: 2,40 kg
 • Bluetooth®: True
 • Rodzaj napędu: akumulator

 

Zakres dostawy:

 • Festool akumulatorowa pilarka do materiałów izolacyjnych ISC 240 HPC 4,0 EBI-Plus-XL-FS
 • 2x akumulator BP 18 Li 4,0 HPC-ASI
 • szybka ładowarka TCL 6
 • przykładnica kątowa
 • sanie do szyny prowadzącej
 • stół (204160)
 • Systainer SYS3 M 237
 • szyna prowadząca FS 1400/2
 • zespół tnący ze szlifem falistym SG-240/W-ISC

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.