• RUBI SZABLON DO FORM

89.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 9.9
Odbiór osobisty 0
InPost - Paczkomaty 9.9
Inpost paczkomaty za pobraniem 12.99
InPost - Kurier 14.9
DHL 19
DPD 19
Kurier za pobraniem 25
Dostępność 1 szt.
Waga 0.5 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 12 296 6888

Zostaw telefon

Rubi szablon do kopiowania kształtów (70925)

Charakterystyka produktu:

Szeroka gama szablonów, wsporników i znakownic obejmuje również praktyczny szablon do wyznaczania kształtów nieregularnych.
Szablon do kształtów jest prawdopodobnie jednym z narzędzi poszukiwanym nie tylko przez profesjonalnych glazurników, ale również wykonawców z innych branż budowlanych.
Stosując szablon do kształtów nieregularnych użytkownik może łatwo skopiować kształt w trudno dostępnych miejscach, a następnie przenieść go na płytkę w celu odwzorowania pożądanej linii cięcia.

By skopiować kształt wystarczy docisnąć szablon do elementu, który posłuży jako oparcie (np. futryna drzwi, kolumna lub podpora itp.) i bez żadnych dalszych pomiarów uzyskuje się dokładny kształty na szablonie.
Następnie należy już tylko ołówkiem lub markerem nanieść uzyskany kształt w miejscu płytki, która ma być docięta.

Szablon do kształtów nieregularnych RUBI może również pomóc wyznaczyć odległość pomiędzy dwoma elementami (np. rurkami lub kranami z zimną i ciepłą wodą).
Pierwsza przecinarka RUBI została wyprodukowana jako odpowiedź na problem cięcia płytek cementowych. Po ponad 65 latach nadal dostarczamy rozwiązania dla płytkarzy poprzez projektowanie i produkowanie narzędzi najlepiej odpowiadających na ich potrzeby.

RUBI oprócz zamieszczonych na stronie informacji o produkcie, zdjęć i filmów video oferuje również możliwość bezpośredniego kontaktu w każdej chwili. Jednym z takich kanałów jest blog www.mundocolocador.com, na którym omawiamy wiele tematów związanych z płytkami oraz technikami ich klejenia. W celu uzyskania szybkiej i bezpośredniej informacji należy skontaktować się z nami poprzez sekcję "Discover RUBI", w której można bezpośrednio zadawać pytania korzystając z mediów społecznościowych Facebook, Twitter, itp.

Dane produktu:

Szablon kształtów

Kod produktu: 70925

Kod EAN: 8413797709254

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.