Distar Cleaner - tarcza do czyszczenia fug
Distar Cleaner jest tarczą diamentową przeznaczoną do czyszczenia spoin między płytkami ceramicznymi. Pozwala zastąpić ręczne usuwanie zaprawy pracą wykonywaną szlifierką kątową. Cienka warstwa diamentowa wchodzi w rowek fugi i usuwa materiał bez konieczności chłodzenia wodą.
Usuwanie zaprawy ze spoin
Tarcza pracuje z prędkością obwodową 80 m/s. Grubość warstwy diamentowej wynosi 0,8 mm, dlatego narzędzie jest przeznaczone do wąskich spoin. Może usuwać materiały fugowe cementowo-piaskowe oraz epoksydowe. Kołnierz konstrukcyjny stabilizuje obciążenie podczas prowadzenia tarczy w rowku.
- Średnica w danych technicznych: 100 mm
- Średnica zewnętrzna: 101,6 mm
- Grubość warstwy diamentowej: 0,8 mm
- Średnica otworu: 22,23 mm
- Chłodzenie: bez chłodzenia
- Przeznaczenie: ceramika i gres
Praca ze szlifierką kątową
Distar Cleaner jest przeznaczony do montażu na szlifierkach kątowych 115 mm i 125 mm. Otwór mocujący ma wartość 22,2 mm w części opisowej oraz 22,23 mm w zestawieniu danych technicznych. Przed montażem należy sprawdzić zgodność mocowania z używanym urządzeniem.
Narzędzie służy do renowacji spoin między płytkami. Podczas pracy tarczę prowadzi się w istniejącym rowku, zwracając uwagę na krawędzie okładziny. Model nie wymaga doprowadzania wody, dlatego może być używany w pracach remontowych wykonywanych na sucho.
Powiązane kategorie
W tej grupie sprawdź także tarcze oraz asortyment marki Distar.
Najczęściej zadawane pytania
Do czego służy tarcza Distar Cleaner?
Służy do usuwania materiału fugowego ze spoin między płytkami ceramicznymi.
Jaką grubość ma warstwa diamentowa?
Grubość warstwy diamentowej wynosi 0,8 mm.
Czy tarcza pracuje z chłodzeniem?
Nie. Model jest przeznaczony do pracy bez chłodzenia.
Z jakimi szlifierkami można jej używać?
Tarcza jest przeznaczona do montażu na szlifierkach kątowych 115 mm i 125 mm.
Wybierz co Cię interesuje::
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.