Możliwość zwrotu do 14 dni od otrzymania zamówienia
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł
Zamówienia złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
  • Zakrętarki akumulatorowe

Zakrętarki akumulatorowe to praktyczne urządzenia, które przydają się w pracach związanych z manipulowaniem śrubami, nakrętkami i innymi ruchomymi elementami konstrukcyjnymi lub montażowymi. Jeśli zajmujesz się serwisem maszyn czy pojazdów, dobrej jakości zakrętarka może okazać się dużą pomocą na co dzień lub sporadycznie.

  • Wybierz co Cię interesuje:

W czym pomagają zakrętarki akumulatorowe?

W praktyce zakrętarki udarowe akumulatorowe sprawiają, że nie musisz przejmować się dostępem do sprężonego powietrza generowanego przez kompresor, np. gdy chcesz odkręcić lub dokręcić koło w samochodzie czy rowerze. To jednocześnie ograniczenie kosztów związanych z koniecznością wyposażenia warsztatu, serwisu czy garażu. Jeśli chcesz korzystać z zakrętarki w większym zakładzie przemysłowym, unikniesz dzięki niej inwestycji w centralną instalację sprężonego powietrza.

Funkcjonalna zakrętarka akumulatorowa pozwala przy tym na komfortową pracę niezależnie od warunków – w końcu nie ogranicza się dostęp do sieci, dzięki czemu zyskujesz znacznie większy zakres czynności.

Zakrętarki udarowe akumulatorowe w ofercie e-metal.pl

Nasz asortyment obejmuje urządzenia od sprawdzonych producentów, dzięki czemu zyskasz zakrętarkę o doskonałych parametrach technicznych. O jakich cechach dokładnie mowa? Wybierając konkretny model, zwróć uwagę na wygodę korzystania z niego, ale także dostępne funkcje – od tego będzie zależeć pomyślność, ale i wygoda twojej pracy.

Liczą się także:

  • częstotliwość i energia udaru,
  • parametry akumulatorów wpływających na parametry pracy silnika elektrycznego,
  • maksymalny moment obrotowy,
  • liczba dostępnych biegów.

Z pomocą naszych zakrętarek możesz pracować w stali, drewnie czy innych wymagających materiałach o dużej twardości.

Urządzenia od renomowanych producentów

Sprzęt dostępny w naszej ofercie pochodzi od znanych i cenionych producentów, takich jak Festool czy Milwaukee. To najczęstszy wybór fachowców, którzy doceniają zakrętarki tych marek na całym świecie. Mamy świadomość, że są to urządzenia mające służyć przez wiele lat, dlatego przy zakupie możesz liczyć na nasze wsparcie, abyś idealnie dopasował model do swoich potrzeb i zakresu pracy.

Sprawdź jakie rozwiązania przygotowaliśmy, aby ułatwić ci pracę!