Możliwość zwrotu do 14 dni od otrzymania zamówienia
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł
Zamówienia złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
  • Akcesoria i osprzęt

Akcesoria i osprzęt do twoich elektronarzędzi - największy wybór dla każdego zastosowania

Dzisiaj praca bez elektronarzędzi jest nie do wyobrażenia, jednak same narzędzia nie są wystarczające, bez odpowiednio dobranego osprzętu. Większość urządzeń wielofunkcyjnych wymaga odpowiedniego osprzętu, aby działać skutecznie i poprawnie wykonać swoją pracę. W naszej ofercie znajdziesz niezbędne akcesoria do elektronarzędzi, które umożliwią Ci wydajną pracę nad kolejnymi zleceniami. Oferujemy akcesoria profesjonalne przeznaczone do pracy w warsztacie oraz akcesoria do elektronarzędzi idealne do wykonywania drobnych napraw i remontów w domu. 

  • Wybierz co Cię interesuje:

Najlepsze akcesoria i osprzęt dla elektronarzędzi wielofunkcyjnych w jednym miejscu

Dodatkowe akcesoria do elektronarzędzi, umożliwiają wykonywanie prac w zależności od rodzaju materiału oraz na usprawnienie różnych rodzajów prac. W sklepie e-metal.pl wiemy, że funkcjonalne i dobrze dobrane narzędzia, to większa część końcowego sukcesu w pracy. Posiadając też dodatkowe akcesoria, nie musimy martwić się o nagły brak części. Zużyta tarcza, brzeszczot czy ostrze, nie będą problemem, gdy będziesz je mieć w zapasie. Dzięki temu bez przeszkód można dokończyć każdą pracę i zadanie.

W naszej bogatej ofercie znajdziesz różnego rodzaju kategorie akcesoriów do urządzeń wielofunkcyjnych takie jak: adaptery, akcesoria do spawania, akumulatory, bity i zestawy bitów, brzeszczoty, dłuta i szpice, dysze do opalarek,filtry, frezy, gadżety fanów, gwintowniki, kleje, ładowarki do akumulatorów,łączniki i kołki bukowe, mieszadła,nasadki, noże, ograniczniki wiercenia, ołówki i znaczniki, osłony, osprzęt do odkurzaczy, otwornice/wycinaki, pogłębiacze/fazowniki, prowadnice, przewody i kable, separatory, stojaki, strugi, szablony, szczotki,akcesoria do szlifowania, szyny i prowadnice, ściski, talerze i stopy szlifierskie, tarcze pilarskie, uchwyty wiertarskie, wiertła i zestawy wierteł, wkręty na taśmie, worki do odkurzaczy, zszywki.

Jakie są najpopularniejsze akcesoria do urządzeń wielofunkcyjnych?

W naszej ofercie akcesoriów pozwalających wykonywać niezbędne prace, możemy wyróżnić:

  • bity - to rodzaj wkrętaka lub końcówki wiertarskiej, które zostały zaprojektowane z myślą o pracy z udarowymi wiertarkami lub wkrętarkami. Bit udarowy zazwyczaj posiada wzmocnioną konstrukcję i wykonany jest z trudniejszych do zużycia materiałów, takich jak węglik lub stal wysokowęglowa. Pozwala to na lepszą absorpcję drgań, a tym samym na przedłużenie żywotności narzędzia. Bit udarowy jest zwykle stosowany do prac wymagających większej siły i wytrzymałości, takich jak wkręcanie długich śrub w twarde materiały, takie jak drewno, metal lub beton. Jednym z najchętniej kupowanych jest bit udarowy PH2 150 mm
  • akumulatory - to urządzenie służące do przechowywania energii elektrycznej i zasilania narzędzi elektrycznych bez konieczności stałego podłączenia do sieci zasilającej. Akumulatory do elektronarzędzi są zwykle stosowane w narzędziach bezprzewodowych, takich jak wiertarki, wkrętarki, szlifierki, piły czy młotowiertarki. Dostępne są w różnych pojemnościach, co oznacza, że poszczególne modele mają różne możliwości pracy na jednym ładowaniu. Zwykle są wymienne, co umożliwia łatwe i szybkie ładowanie nowych baterii, aby utrzymać ciągłość pracy. Akumulatory dobieramy w obrębie jednej marki elektronarzędzi, np. akumulator Milwaukee M18 pasuje do narzędzi Milwaukee np: wiertarko-wkrętarki akumulatorowej Milwaukee M18.
  • wiertła - to narzędzia służące do wiercenia otworów w różnego rodzaju materiałach, takich jak drewno, metal, beton, ceramika czy tworzywa sztuczne. Wiertła do wiertarek składają się z trzpienia i spiralnego ostrza zakończonego tzw. skrawkiem. Wiertła do wiertarek są dostępne w różnych rozmiarach, średnicach i kształtach, dzięki czemu służą do wiercenia otworów o różnej głębokości i średnicy w różnego rodzaju materiałach. W sklepie internetowym mamy dostęp do różnego rodzaju wierteł m.in.: wiertła do metalu, wiertła do szkła, wiertła do drzewa, wiertła z uchwytem cylindrycznym. Najchętniej wybierane wiertła to: wiertło do szkła 8x60 mm Milwaukee lub wiertło udarowe do metalu Milwaukee 6 mm. Warto również zainteresować się zestawami wierteł, gdyż pozwala to zaoszczędzić kupując od razu cały zestaw wierteł, zamiast kupować je pojedynczo.
  • tarcze do cięcia - na rynku jest wiele rodzajów tarcz przeznaczonych do obróbki różnego typu materiałów, w tym metalu, tworzyw sztucznych, betonu i drewna. Każda profesjonalna tarcza do cięcia ma wiele parametrów, oprócz średnicy, które wpływają na wydajny, wygodny, bezpieczny i skuteczny proces cięcia. Dla osób, które zajmują się obróbką drewna proponujemy Festool tarcza pilarska HW 160x1,8x20 TF52 a dla osób zajmujących się obróbką metalu lub płytek tarcze diamentowe Rubi - Turbo Viper.

Wysokiej jakości i klasy osprzęt do elektronarzędzi renomowanych marek

W ofercie materiałów eksploatacyjnych elektronarzędzi posiadamy produkty światowych producentów: