Możliwość zwrotu do 14 dni od otrzymania zamówienia
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł
Zamówienia złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
  • Narzędzia akumulatorowe

  • Wybierz co Cię interesuje:

Przejrzyj asortyment narzędzi akumulatorowych, które zebraliśmy w tej kategorii. Znajdziesz tutaj sprzęt przeznaczony do różnego typu prac mechanicznych, montażowych i porządkowych, w tym:

Proponujemy wyłącznie narzędzia akumulatorowe od sprawdzonych i renomowanych producentów. To między innymi urządzenia od Milwaukee, Festool, Panasonic czy Scheppach. To firmy, którym zaufali profesjonaliści. Od lat dostarczają niezawodny sprzęt, którym wykonasz różnego rodzaju prace remontowe, budowlane, mechaniczne i wiele innych.

Zależy Ci na doskonałym stosunku jakości do ceny? Zobacz ofertę!

Narzędzia akumulatorowe – dlaczego warto?

Narzędzia akumulatorowe to sprzęt, który zapewnia wygodę i elastyczność podczas wykonywania pracy. Nie musisz mieć dostępu do gniazdka elektrycznego, by zasilić urządzenia. To znacząco poszerza zakres zadań, które możesz wykonywać.

We wnętrzach i na zewnątrz możesz:

  • wiercić,
  • wkręcać,
  • zagłębiać,
  • szlifować,
  • odkurzać,
  • odsysać.

Nie musisz używać przedłużacza do zasilania sprzętu, ponieważ każde narzędzie akumulatorowe jest wyposażone we własną baterię.

Nowoczesne akumulatory litowo-jonowe, które stanowią wyposażenie takich urządzeń, są pojemne i bezpieczne w użytkowaniu. Co więcej, można je doładowywać w dowolnym momencie bez szkody dla ich żywotności i bez ryzyka obniżenia wydajności.

Wiele narzędzi akumulatorowych należy do systemu „jeden akumulator dla wielu narzędzi”. To oznacza, że tę samą baterię możesz przepinać pomiędzy różnymi urządzeniami. Akumulator pasuje do każdego z nich, nawet jeśli pochodzą od różnych producentów.

Chcesz korzystać z tej opcji? Sprawdź, czy wybrane narzędzie akumulatorowe należy do systemu lub skontaktuj się z naszymi doradcami.

Narzędzia akumulatorowe – Kraków

Szukasz narzędzi akumulatorowych w Krakowie? Zależy Ci na szybkiej wysyłce lub możliwości odbioru osobistego? Dobrze trafiłeś. Kupując u nas, masz do dyspozycji różne opcje dostawy. Możesz odwiedzić nasz punkt sprzedaży lub zamawiać wygodnie on-line. Wybrane narzędzia akumulatorowe wyślemy Ci najszybciej, jak będzie to możliwe, abyś do razu mógł rozpocząć pracę.

Preferujesz zakupy na miejscu? Chcesz skorzystać ze wsparcia doradców? Zapraszamy! Odwiedź nasz sklep przy ulicy Wielickiej i przejrzyj asortyment najlepszych narzędzi akumulatorowych w Krakowie.