Możliwość zwrotu do 14 dni od otrzymania zamówienia
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł
Zamówienia złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
  • Organizacja i transport narzędzi | Sklep Kraków E-Metal

Skrzynki narzędziowe, systainery, pasy, torby narzędziowe, wózki do organizacji i transportu narzędzi

Organizacja i transport narzędzi to kategoria produktów, która obejmuje różnorodne rozwiązania służące do przechowywania, sortowania oraz przemieszczania narzędzi. Prawidłowa organizacja pozwala w znacznym stopniu zwiększyć komfort pracy. Dzięki naszym systemom transportowym z szybkością i łatwością dobierzesz narzędzia wymagane do pracy. 

  • Wybierz co Cię interesuje:
Milwaukee Skrzynia PACKOUT 3
Milwaukee Skrzynia PACKOUT 3
Produkt niedostępny
Milwaukee Torba dla elektryków
Milwaukee Torba dla elektryków
Produkt niedostępny
Milwaukee plecak Packout
Milwaukee plecak Packout
Produkt niedostępny

Jak przechowywać i transportować narzędzia?

W sklepie e-metal.pl w kategorii organizacja i transport narzędzi można znaleźć wiele produktów, które ułatwią przechowywanie i przewóz narzędzi. Do najpopularniejszych kategorii, które posiadamy w ofercie należą różnego rodzaju: walizki, skrzynki narzędziowe, systainery, organizery, torby narzędziowe, plecaki, wózki i platformy transportowe, uchwyty, wieszaki, oraz pasy narzędziowe. Są one dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, aby idealnie dopasować się do potrzeb użytkownika.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru organizerów do przechowywania i transportowania narzędzi?

Materiał - skrzynie narzędziowe, systainery, walizki, oraz organizery najczęściej wyprodukowane są z tworzywa sztucznego, oraz aluminium. Do produkcji toreb monterskich, pasów narzędziowych, oraz plecaków stosuje się poliester, który jest odporny na wilgoć.

Rozmiar - wybierając rozmiar organizera należy zwrócić uwagę na ilość miejsca posiadanego w samochodzie lub garażu. Zbyt duży organizer może nie zmieścić się z innymi narzędziami w bagażniku lub zajmować zbyt dużą powierzchnię w pomieszczeniu.

Pojemność - jest bardzo ważnym parametrem, który zależy od rodzaju i ilości wyposażenia. Przy wyborze odpowiedniego modelu należy zwrócić uwagę na ilość pojemników, wymiary oraz głębokość. W zależności od wielkości pojemników możemy w nich przechowywać elektronarzędzia lub elementy montażowe.

Kompatybilność - w przypadku urządzeń Milwaukee producent opracował system modułowego przechowywania PACKOUT™. Pozwala to na możliwość dostawienia na inne walizki oraz systemy montażowe w tej technologi. Festool posiada możliwość łączenia Systainerów różnych generacji. Narzędzia, wyposażenie i materiały eksploatacyjne są optymalnie chronione w Systainerze³, posortowane w sposób przejrzysty i łatwy do transportowania. Dzięki sprawdzonemu elementowi obsługowemu T-LOC możliwe jest zamykanie, otwieranie i łączenie jednym obrotem. Systainery³ są ze sobą kompatybilne. Można je też łączyć z Systainerami poprzedniej generacji, odkurzaczami i wieloma innymi elementami wyposażenia systemowego.

Sprawdzeni producenci

W naszym sklepie znajdziecie Państwo ofertę ponad 6500 produktów, w tym ponad 5000 pozycji dostępnych od ręki. Oferujemy produkty do organizacji i transportu narzędzi od renomowanych producentów takich jak: