Możliwość zwrotu do 14 dni od otrzymania zamówienia
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł
Zamówienia złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
  • Odkurzacze akumulatorowe

Odkurzacze akumulatorowe - większa wygoda sprzątania

Odkurzacz to sprzęt niezbędny podczas prac budowlanych czy w warsztacie stolarskim. Dbałość o czystość miejsca pracy- to podstawa solidnie wykonanego zadania. Jeśli szukacie odkurzacza przemysłowego, zapraszamy państwa do zapoznania się z urządzeniami wysokiej jakości, jakimi są nasze odkurzacze akumulatorowe. Odkurzacze akumulatorowe stanowią coraz chętniej wybieraną grupą sprzętów, ze względy na wygodę ich użytkowania. Oferują skuteczne sprzątanie, bez plątaniny kabli w dowolnie wybranym miejscu.

  • Wybierz co Cię interesuje:

Odkurzacz akumulatorowy - co go wyróżnia?

Czym wyróżnia się odkurzacz bezprzewodowy i na co należy zwrócić uwagę podczas jego wyboru? Przedstawiamy państwu bogaty asortyment akumulatorowych odkurzaczy, cechujących się doskonałą jakością. Te wszechstronne urządzenia, są przeznaczone do różnorodnych zastosowań i skutecznie radzą sobie z najdrobniejszym pyłem, pozostałościami cementu oraz innymi zabrudzeniami, które często występują po pracach remontowych i budowlanych. Wybierając akumulatorowy odkurzacz, musisz zwrócić uwagę na:

  • typ silnika,
  • klasę filtracji pyłów,
  • pojemność zbiornika ,
  • parametry pracy akumulatora zasilającego odkurzacz,
  • możliwość pracy na sucho lub mokro.

Bezsprzeczną, największą zaletą, jaką posiada odkurzacz bezprzewodowy jest właśnie brak przewodu oraz równie duża moc silnika jak ich przewodowe odpowiedniki. Są to nowoczesne urządzenia zasilane energią z akumulatora. Poradzą sobie nawet z najdrobniejszym pyłem.

Dodatkowo odkurzacze bezprzewodowe marki Festool, posiadają innowacyjną funkcję zdalnego włączania przez Bluetooth lub pilot zdalnego sterowania. Jest to spore ułatwienie podczas prac budowlanych. Przykładem takiego urządzenia, pozwalającego na efektywne odkurzanie na sucho m.in. drobnego pyłu jest Odkurzacz mobilny Festool CTL MIDI I CLEANTEC . Natomiast jeśli szukasz odkurzacza przemysłowego na mokro, proponujemy tu odkurzacz bezprzewodowy przemysłowy Milwaukee M18 Packout na sucho i na mokro .