Możliwość zwrotu do 14 dni od otrzymania zamówienia
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł
Zamówienia złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
  • Wkrętarki akumulatorowe

Zobacz dostępne wiertarki akumulatorowe, które pozwolą Ci wykonać szeroki zakres prac montażowych. To narzędzia niezwykle uniwersalne, które zdecydowanie warto mieć w swoim warsztacie lub skrzynce z narzędziami. Niewielki i poręczny sprzęt o sporej mocy pozwoli Ci wkręcać w wielu różnych tworzywach.

Montaż mebli, wieszanie obrazów, a może budowa elementów wyposażenia w ogrodzie? Wkrętarka akumulatorowa ułatwi Ci wykonanie takich prac. Przeprowadzisz je szybko, wygodnie i bezpiecznie.

Sprawdź, jakie urządzenia przygotowaliśmy w ofercie.

  • Wybierz co Cię interesuje:

Wiertarka akumulatorowa – jak wybrać odpowiednią?

Szukasz wiertarki akumulatorowej w Krakowie? Zanim zdecydujesz się na jeden wariantów, zastanów się, który produkt sprawdzi się najlepiej.

Zwróć uwagę przede wszystkim na:

  • wartość momentu obrotowego,
  • zakres ustawień sprzęgła,
  • liczbę kierunków obrotu,
  • rodzaj uchwytu wiertarskiego,
  • ciężar i wymiary urządzenia,
  • pojemność baterii.

Jest to tak ważne, ponieważ każda z tych właściwości przekłada się na precyzję i wygodę wykonywania różnego typu zadań.

Wielostopniowe sprzęgło pozwoli Ci wkręcać dokładniej. Dwa kierunki obrotu są niezbędne, jeśli chcesz nie tylko wkręcać, ale również wykręcać wkręty bez użycia śrubokręta.

Natomiast ciężar i wymiary wiertarki akumulatorowej są ważne przede wszystkim z punktu widzenia Twojego komfortu. Zbyt ciężkie i masywne urządzenie sprawi, że szybko się zmęczysz, a precyzja wykonywania zadań się obniży.

W naszej ofercie znajdziesz akumulatorowe wiertarki w wielu wariantach do wyboru. Dobierz produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Nie wiesz, jak go znaleźć? Chętnie pomożemy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wsparcie.

Wkrętarki akumulatorowe w Krakowie

Szukasz wysokiej jakości wkrętarki akumulatorowej w Krakowie? U nas możesz kupić ją stacjonarnie lub zamówić wygodnie z szybką dostawą w wybrane miejsce. Odwiedź nasz punkt sprzedaży przy ulicy Wielickiej w Krakowie lub przeglądaj asortyment online – jak Ci wygodniej.

Oferujemy wyłącznie sprzęt od renomowanych producentów. Kupisz u nas wkrętarki akumulatorowe:

Stawiamy na sprawdzone firmy, które od lat dostarczają sprzęt cieszących się uznaniem profesjonalistów. Masz pewność, że wybierasz wkrętarkę akumulatorową, która posłuży Ci przez długi czas podczas wielu prac różnego rodzaju.

Zobacz dostępny asortyment i wybierz idealny produkt dla siebie.