Możliwość zwrotu do 14 dni od otrzymania zamówienia
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł
Zamówienia złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
  • Bity i zestawy bitów

Zadbaj o odpowiednie akcesoria - bity i zestawy bitów

W sklepie internetowym e-metal.pl , każdy znajdzie najodpowiedniejsze narzędzie dla swoich potrzeb. Przy okazji pracy z wkrętarkami lub wkrętarko-wiertarkami przydadzą się różnego rodzaju końcówki. Bity sprzedawane są pojedynczo i w mniejszych lub większych zestawach. Dzięki odpowiednio dobranym bitom, wykonywanie prac remontowych stanie się szybsze i efektywniejsze.

  • Wybierz co Cię interesuje:

Co znajdziesz w kategorii "Bity i zestawy bitów"?

Jeśli dobrze dobierzesz bit do wkrętarki, wykonywanie prac remontowych będzie precyzyjną i przyjemną pracą. Dzięki zastosowaniu odpowiednich bitów, poradzisz sobie nawet z najcięższą do wykręcenia śrubą.

Bity dostępne są w wersji:

  • pojedynczej,
  • zestawu bitów.

Posiadamy szeroki wybór bitów, każdy znajdzie najodpowiedniejszą propozycję dla siebie. Ponad to w ofercie oprócz różnych rodzajów bitów posiadamy akcesoria niezbędne do pracy: uchwyty magnetyczne i adaptery.

Na jakie bity warto zwrócić uwagę?

W naszym sklepie posiadamy wytrzymałe bity pojedyncze o różnych kształtach, uchwyty wydłużające końcówki, uchwyty magnetyczne oraz zestawy bitów udarowych, do metalu czy drewna. Ułatw sobie wykonywanie prac montażowych i budowlanych poprzez dobrze dobrane narzędzia.

Warto zastanowić się aby zakupić pełen zestaw bitów, najchętniej wybierane zestawy to :

  • Milwaukee Bit Shockwave zestaw 15szt. - zestaw bitów idealnych do zastosowań udarowych, najtrwalsze bity na rynku. Opracowany specjalny system zmniejszający naprężenie na końcówce.

Cenieni producenci bitów

W naszej ofercie każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie do swojego domu czy warsztatu. Posiadamy bity takich producentów jak: