Możliwość zwrotu do 14 dni od otrzymania zamówienia
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł
Zamówienia złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
 • Narzędzia ogrodnicze

Najlepsze urządzenia akumulatorowe do Twojego ogrodu - bezprzewodowa praca, wysoka moc

Ogrodowe urządzenia akumulatorowe - czy to ma sens? Dzięki przełomowej technologii urządzenia akumulatorowe, niczym nie ustępują swojej konkurencji. Akumulatorowe narzędzia ogrodnicze posiadają wiele zalet, których nie mają ich benzynowi odpowiednicy. W ofercie sklepu internetowego e-metal.pl , posiadamy szeroką ofertę akumulatorowych narzędzi do ogrodu marki Greenworks. Dodatkowo dysponujemy całym asortymentem osprzętu do narzędzi. Pielęgnacja ogrodu w towarzystwie amerykańskiej marki Greenworks to będzie proste i przyjemne zadanie każdego dnia.

 • Wybierz co Cię interesuje:
Milwaukee M18 FBL-0 dmuchawa
Milwaukee M18 FBL-0 dmuchawa
Produkt niedostępny

Co posiadamy w ofercie narzędzi ogrodniczych marki Greenworks?

W ofercie posiadamy narzędzia ogrodowe takie jak:

 • akumulatory i ładowarki - posiadamy akumulatory o różnej mocy oraz dedykowane im ładowarki. Ładowarki wyposażone są w redundantny układ zabezpieczający przed przeciążeniem - po osiągnięciu 100% naładowania wyłącza się. Najczęściej wybierany przez klientów akumulator to akumulator Greenworks 40V 4,0 Ah
 • dmuchawy - jest to sprzęt najchętniej wybierany jesienią. Pomaga utrzymać porządek podczas jesiennych opadów liści w ogrodach czy pracach porządkowych. Dmuchawy Greenworks mają też funkcję odkurzaczy. Jest to sprzęt, którym warto się zainteresować. Najchętniej kupowany model to 40V Dmuchawa/odkurzacz Greenworks.
 • kosiarki - jest podstawowym narzędziem każdego posiadacza ogrodu. Posiadamy szeroką ofertę kosiarek akumulatorowych do różnych zadań. Do pielęgnacji ogrodu małego i dużego, o różnej szerokości i wysokości koszenia. W zależności od potrzeb można wybrać małą i zwinną kosiarkę akumulatorową Greenworks 41cm G40LM41 lub o większej mocy do większych powierzchni kosiarkę akumulatorową Greenworks 51 cm z napędem .
 • nożyce ogrodowe - narzędzie przydatne dla wszystkich posiadaczy żywopłotów. Dostępne są w kliku modelach. Różnią się one mocą i długością noża. Najchętniej wybieranym modelem do zadań specjalnych jest Greenworks 24V Nożyce do podcinania trawy i żywopłotów w zestawie z ładowarką.
 • pilarki - urządzenie specjalnie zaprojektowane do przycinania na gałęzi i żywopłotu. Dostępny jest model na wysięgniku Greenworks 24V pilarka na wysięgniku , dzięki temu praca może obejść się bez obecności drabiny.
 • podkaszarki - podkaszarka przyda się wszędzie tam, gdzie nie jest w stanie poradzić sobie kosiarka. To trudno dostępne miejsca, takie jak na przykład trawa wokół rabat, drzew, pod ławkami, przy ogrodzeniu, krawężniku lub murze. Model podkaszarka Greenworks G40LTK2 to najczęściej dokonywany wybór przez naszych klientów.

   

Różnice między ogrodowym sprzętem akumulatorowym a spalinowym. Dlaczego warto wybrać kosiarkę akumulatorową?

 • moc - porównywalna z benzynowymi odpowiednikami
 • wibracje i poziom hałasu - przy dużym obciążeniu jest kilkukrotnie niższy
 • przyjazne dla środowiska - brak szkodliwych gazów
 • łatwość obsługi - nie ma potrzeby wymiany m.in. świec, olejów, filtrów
 • bezprzewodowość - nie ma niesfornych kabli i nie potrzebujesz źródła prądu
 • wszystkie narzędzia akumulatorowe o tej samej mocy wymagają takiej samej baterii- wystarczy jeden akumulator aby zasilić swoje narzędzia

Dlaczego wybrać maszyny ogrodnicze Greenworks?

Amerykańska marka Greenworks, produkująca wysokiej jakości narzędzia, to najwyższej jakości produkty zbudowane z najwyższej jakości materiałów. Są niezwykle wytrzymałe i bardzo mało awaryjne. Greenworks to lider sprzedaży narzędzi ogrodniczych w USA, znany na całym świecie posiadający szeroką, kompleksową ofertę akumulatorowych narzędzi ogrodniczych. Jest to sprzęt najwyższej jakości, na którą producent oferuje wydłużoną, 3-letnią gwarancję door to door. O jakości Greenworks przekonali się już najbardziej wymagający klienci. Posiadają 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych.