Frez trzpieniowy Hikoki G-8x19/64 6mm
Symbol: 780767
Dostępność: Dostępny 2 szt.
Cena: 60.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 780767
Dostępność: Dostępny 2 szt.
Cena: 60.90
HiKOKI G-8X19/64 to frez trzpieniowy o kształcie łuku zakończonego ostrzem — oznaczenie G według ISO. Głowica z węglika spiekanego ma średnicę 8 mm i 19 mm długości roboczej, całkowita długość frezu wynosi 64 mm, a trzpień 6 mm. Nacięcie jest krzyżowe (nacięcie 6), co według producenta poprawia kontrolę nad narzędziem i zwiększa ilość zbieranego materiału. Frez pracuje w szlifierkach prostych HiKOKI GP2, GP3 i GP5 oraz w maszynach innych marek.
Szpic pozwala wejść w kąt między dwiema płaszczyznami albo w wąskie wybranie — tak samo jak w mniejszym G-6X18/50. Różnica leży w skali pracy: głowica 8 mm ma większą powierzchnię boczną, więc na jednym przejściu zdejmiesz więcej materiału, a 64 mm długości całkowitej daje wyraźnie lepszy zasięg w głąb detalu niż warianty 50-milimetrowe. To układ dla kogoś, kto potrzebuje jednocześnie dostępu do naroża i tempa na powierzchni.
Trzpień 6 mm musi pasować do tulei zaciskowej szlifierki prostej. Przy 64 mm długości warto kontrolować wysięg poza tuleję — im większy, tym mniejsza sztywność pracy, a przy głowicy 8 mm efekt bicia jest bardziej odczuwalny niż przy 6 mm. Ostra końcówka pracuje punktowo i szybciej się zużywa przy mocnym docisku, więc dłuższe przejścia lepiej prowadzić bokiem głowicy. Dopuszczalną prędkość obrotową sprawdź w dokumentacji producenta. Produkt sprzedawany jest pojedynczo, bez maszyny i osprzętu dodatkowego.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | HiKOKI |
| Kod producenta | 780767 |
| Oznaczenie | G-8X19/64 |
| Typ produktu | frez trzpieniowy łukowy spiczasty z węglika spiekanego |
| Średnica głowicy | 8 mm |
| Długość części roboczej | 19 mm |
| Długość całkowita | 64 mm |
| Trzpień | okrągły, 6 mm |
| Kształt wg ISO | G |
| Rodzaj nacięcia | krzyżowe (nacięcie 6) |
| Przeznaczenie | szlifierki proste, m.in. HiKOKI GP2, GP3, GP5 |
| Jednostka sprzedaży | 1 szt. |
| EAN | 8717574044928 |
Do konstrukcji spawanych i większych detali, gdzie trzeba dojść do naroża, ale nie chcesz tracić czasu na drobne przejścia małą głowicą. Przy pracy na małych elementach i w ciasnych miejscach lepiej sprawdzi się G-6X18/50. Pozostałe kształty i średnice znajdziesz w kategorii frezy do metalu.
Wszelkie informacje dotyczące warunków i bezpieczeństwa korzystania z produktu znajdują się w dokumentacji dołączonej do produktu lub na stronie producenta. Przed rozpoczęciem użytkowania produktu należy koniecznie zapoznać się z wyżej wymienioną dokumentacją.
Koki Poland Sp. z o.o.
Gdyńska 28
73-110 Stargard
Poland
PL-Metabo@koki.eu