Ranking wiertarko-wkrętarek akumulatorowych Milwaukee.

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka - wybierz swój model

W dzisiejszych czasach, kiedy prace naprawcze czy remontowe stają się nieodłącznym elementem życia codziennego, warto zainwestować w solidne narzędzia, które ułatwią nam wykonywanie różnorodnych zadań. Jednym z kluczowych sprzętów, który powinien znaleźć się w każdym warsztacie, jest wiertarko-wkrętarka. W dzisiejszym artykule przyjmiemy jednak ograniczenie budżetowe do kwoty 1000 zł, aby przyjrzeć się temu, co możemy zaoferować w zakresie dostępnych w tym przedziale cenowym modeli.

Wiertarko-wkrętarki to uniwersalne narzędzia, które stanowią kombinację wiertarki i wkrętarki, oferując użytkownikowi szerokie spektrum możliwości. To niezbędne urządzenie przy wszelkiego rodzaju pracach montażowych, naprawczych czy remontowych. Bez względu na to, czy planujemy zamontować półki, złożyć meble, czy tez wiercić otwory w ścianie – wiertarko-wkrętarka okazuje się nieocenionym wsparciem.

W tym artykule skupimy się na modelach dostępnych w przedziale cenowym do 1000 zł. Przyjrzymy się, na co zwrócić uwagę przy wyborze wiertarko-wkrętarki w tym zakresie cenowym, aby móc dokonać mądrego i przemyślanego zakupu. Czy warto zainwestować w tańsze modele, czy może lepiej dołożyć trochę więcej, by mieć pewność, że narzędzie sprosta naszym oczekiwaniom? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej, w naszym przeglądzie wiertarko-wkrętarek do 1000 zł.

Czym kierować się podczas wyboru wiertarko wkrętarki akumulatorowej?

Podczas poszukiwań idealnej wiertarko-wkrętarki akumulatorowej, kluczową kwestią jest zrozumienie własnych potrzeb i oczekiwań. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na parametry techniczne akumulatora: napięcie akumulatora oraz pojemność akumulatora. Im większa pojemność akumulatora, tym dłużej będziemy mogli pracować bez konieczności ponownego ładowania baterii. Zasilane wydajnym akumulatorem to podstawa spokojnej oraz efektywnej pracy bez przerw. Napięcie akumulatora z kolei wpływa na moc urządzenia, decydując o jego zdolności do wykonywania różnorodnych zadań. Kolejnym aspektem jest ergonomiczny design i waga wkrętarki, ponieważ wpływają one na komfort użytkowania i łatwość obsługi, zwłaszcza podczas dłuższych prac. Istotny element to również moc samej wkrętarki,  Niebagatelne są także funkcje dodatkowe, takie jak regulacja momentu obrotowego czy obecność diody LED do oświetlania miejsca pracy. Ostatecznie, analiza recenzji innych użytkowników oraz marki, które cieszą się renomą w produkcji narzędzi, mogą pomóc w dokonaniu świadomego wyboru. Dlatego też, podczas poszukiwań wiertarko-wkrętarki akumulatorowej, warto kierować się zarówno funkcjonalnością narzędzia, jak i własnymi oczekiwaniami dotyczącymi komfortu pracy.

Czym jest udar w wiertarko-wkrętarce i czy jest mi potrzebny?

Udar w wiertarko-wkrętarce, to specjalna cecha tego narzędzia, która umożliwia mu wykonywanie prac wiertniczych w trudniejszych materiałach, takich jak beton czy cegła. W przeciwieństwie do zwykłej wiertarki, wiertarka udarowa posiada mechanizm generujący dodatkowe uderzenia obrotowe w osi wiercenia. Ten dodatkowy ruch "uderzeniowy" pomaga narzędziu przenikać przez twardsze powierzchnie, łatwiej przekonując materiał do utworzenia otworu.

Mechanizm udaru działa poprzez generowanie krótkich, energicznych impulsów obrotowych, co pozwala na efektywne przekraczanie przeszkód w trudnych do przewiercenia materiałach. Wiertarko-wkrętarki z funkcją udaru są szczególnie przydatne w pracach budowlanych, remontowych oraz wszędzie tam, gdzie konieczne jest wiercenie w betonie, kamieniu czy innym twardym materiale.

Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie wiertarko-wkrętarki posiadają funkcję udaru. Jeśli planujesz wykonywanie prac w materiałach twardych, takich jak beton, to warto zainwestować w model wyposażony w tę funkcję. Dla prac domowych i użytku codziennego związanych z drewnem czy metalami, wiertarka udarowa może być zbędna.

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka do 1000 zł - ranking

Mając już wiedzę na temat tego jak wybrać swój sprzęt, zobaczymy teraz ranking wkrętarek akumulatorowych do 1000 zł według specjalistów sklepu e-metal.pl. To narzędzie akumulatorowe zasilane baterią jest podstawą wyposażenia każdego majsterkowicza: amatora czy profesjonalisty. Jeśli szukasz dobrego sprzętu, zobacz nasze propozycje marki Milwaukee, najlepsza wiertarko-wkrętarka dla ciebie na wyciągnięcie ręki. Kolejność jest ustalona według ceny, od najtańszych do najdroższych propozycji.

1. Wiertarko wkrętarka udarowa Milwaukee M18 FPD3-0X

 


Specyfikacja techniczna:

 • Maks. częstotliwość udaru (ud./min) 0 - 33,000
 • Maks. moment obrotowy (Nm) 158
 • Maks. zdolność wiercenia w drewnie (mm) 89
 • Maks. zdolność wiercenia w murze (mm) 16
 • Maks. zdolność wiercenia w stali (mm) 16
 • Napięcie (V) 18
 • Uchwyt (mm) 13
 • Walizka w zestawie: TAK

 


Numerem jeden naszego wyboru jest Milwaukee M18 FPD3-0X wiertarka udarowa. Niezwykle kompaktowa konstrukcja o długości 175 mm zapewnia dostęp do ciasnych przestrzeni. Sprzęt posiada wyższą wydajność energetyczną pod obciążeniem - wyjątkowy moment obrotowy 158 Nm. Bezszczotkowy silnik POWERSTATE, funkcja AUTOSTOP chroniąca przed nadmiernym obrotem podczas wiązania w celu zwiększenia bezpieczeństwa oraz jaśniejsze oświetlenie LED obszaru roboczego. Urządzenie przeznaczone do regularnych, codziennych prac. Prawdziwy hit sprzedaży roku 2023.


2. Milwaukee M12 FPD2-0 wiertarko-wkrętarka udarowaSpecyfikacja techniczna:

 • Maksymalny moment obrotowy: 45 Nm
 • Napięcie wkrętarki : 12V
 • Rodzaj akumulatora: Li-ion
 • Maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm lub w drewnie: 35 mm
 • Waga z akumulatorem: 1,4 kg

Podstawowa, najchętniej wybierana przez klientów wersja wiertarko wkrętarki akumulatorowej 12 volt z udarem. Niezwykle kompaktowa konstrukcja, zapewnia dostęp do ciasnych przestrzeni. Stworzony i opracowany przez MILWAUKEE® bezszczotkowy silnik POWERSTATE™ zapewnia więcej mocy w kompaktowym rozmiarze. Jeśli szukasz zestawu z akumulatorem i ładowarką w zestawie, zobacz TU. Przeznaczona do prac domowych, ale równie dobrze radzi sobie w działaniu roboczo-budowlanym.


3. Milwaukee M12FDD2-0 wiertarko-wkrętarka


Specyfikacja techniczna

 • Maksymalny moment obrotowy: 45 Nm
 • Napięcie wkrętarki : 12V
 • Rodzaj akumulatora: Li-ion
 • Maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm lub w drewnie: 35 mm
 • Waga z akumulatorem: 1,4 kg

Brat wyżej wymienionej wiertarko wkrętarki, tym razem bez udaru. Sprzęgło mechaniczne z 13 ustawieniami momentu obrotowego, plus 1 ustawienie do wiercenia w zablokowanym sprzęgle i 1 ustawienie do zablokowanego młotka sprzęgła. Sprzęt posiada również wskaźnik poziomu naładowania akumulatora, metalowy zaczep do paska i lampkę LED. Kompatybilna z wszystkimi akumulatorami Milwaukee z serii 12v, znajdziesz je tutaj: akumulatory 12V.

4.Milwaukee M12 FPDX-0 subkompaktowa wiertarko-wkrętarka udarowa z wymiennym uchwytem 
Specyfikacja techniczna
:

 • Maksymalny moment obrotowy: 37 Nm
 • Napięcie wkrętarki : 12V
 • Rodzaj akumulatora: Li-ion
 • Maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm lub w drewnie: 35 mm
 • Waga z akumulatorem: 1,2 kg

Kolejna subkompaktowa propozycja z udarem. Dwa ustawienia prędkości do 1700 ob/min. Dioda LED oświetlająca miejsce pracy. System zdejmowania uchwytu wiertarskiego z trzema głowicami dla szerszej gamy zastosowań. Opracowany specjalnie dla Milwaukee bezszczotkowy silnik. Inteligenty system REDLINK PLUS™ zapewnia zaawansowaną cyfrową ochronę narzędzia oraz akumulatora przed przeciążeniem. Wmontowany uchwyt 1/4 ̋ HEX ºWykonana w całości z metalu przekładnia planetarna gwarantuje maksymalną wytrzymałość.5.Milwaukee M18BLDD2-0X wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 


Specyfikacja techniczna:

 • Maksymalny moment obrotowy: 82 Nm
 • Napięcie wkrętarki : 18V
 • Rodzaj akumulatora: Li-ion
 • Maksymalna średnica wiercenia w metalu: 13 mm lub w drewnie: 76 mm
 • Waga z akumulatorem: 2 kg

  Ostatnia propozycja dla bardziej wymagających, dużo mocniejsza wersja wiertarko wkrętarki z maksymalnym momentem obrotowym aż 82 Nm! Dwa biegi, lampka LED, bezszczotkowy silnik. W pakiecie otrzymujesz walizkę oraz szybkozaciskowy uchwyt 13 mm.


Jaka wiertarko wkrętarka do 1000 zł?

Wybór elektronarzędzi na rynku jest ogromny. Posiadając budżet do 1000 zł, można pozwolić już sobie na sprzęt wysokiej klasy, tak aby służył nam przez lata. Jest to inwestycja w spokój oraz przyjemność płynącą z używania dobrych i solidnych narzędzi. Narzędzia Milwaukee charakteryzują się wysoką wydajnością i niezawodnością. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu poradnikowi wybrałeś swoją wymarzoną wkrętarko wiertarkę akumulatorową. Masz pytania, potrzebujesz pomocy? Nie wahaj się do nas napisać, nasi pracownicy z chęcią udzielą Ci fachowych wskazówek.