Możliwość zwrotu do 14 dni od otrzymania zamówienia
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł
Zamówienia złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
 • Festool SYS-PowerHub SYS PH FR/BE/CZ/SK/PL

Symbol: 201682
Brak towaru
769.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Darmowa dostawa - Przesyłka kurierska (płatność przy odbiorze) 0
Darmowa dostawa - Paczkomaty Inpost (płatność przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty 0
Darmowa dostawa - Przesyłka kurierska 0
Darmowa dostawa - Paczkomaty Inpost 0
Dostępność Brak towaru
Informacje o Gwarancji

Festool SYS-PowerHub SYS PH FR/BE/CZ/SK/PL (201682)

Charakterystyka produktu:

Pierwszy przedłużacz, który ma kąty i kanty. I system.

Całkowicie nowa generacja rozdzielaczy prądu: nowy SYS-PowerHub łączy w sobie wszystkie zalety typowego przedłużacza z nawijanym przewodem z zaletami systemu systainerów Festool. Wraz z przewodem o długości 10 m, który na czas transportu można schować we wnętrzu oraz czterema umieszczonymi na zewnątrz gniazdami 230 V zapewnia dużą elastyczność jeśli chodzi o podłączenie używanych elektronarzędzi. A dodatkowo nowy SYS-PowerHub wyposażony jest w gniazdo wewnętrzne, za pomocą którego można np. bezpiecznie naładować smartfon. Oczywiście jest też zabezpieczony przed wodą rozpryskową (IP44) i na czas drogi tam i z powrotem z placu budowy można go łatwo połączyć z transporterem SYS-Roll lub SYS-Cart. SYS-PowerHub: rozdzielanie prądu z systemem.

 • Porządek: podłączony na stałe przewód przyłączeniowy o długości 10 m jest na czas transportu chowany wygodnie we wnętrzu. Ponadto SYS-PowerHub oferuje jeszcze miejsce na używane akumulatory oraz drobne części
 • Zasila prądem równocześnie nawet cztery elektronarzędzia. W razie potrzeby umożliwia również dodatkowo ładowanie telefonu komórkowego
 • Dzięki dwóm wyjściom przewodów może być łączony również w stanie zamkniętym z innymi Systainerami
 • Po podłączeniu do sieci zasilania czerwona lampka na przedniej ściance sygnalizuje gotowość do pracy
 • Gniazdo we wnętrzu jest niezawodnie zabezpieczone przed pyłem i zanieczyszczeniami. Zintegrowane, termiczne zabezpieczenie przeciążeniowe zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo
 • pasuje optymalnie do SYS-Roll i SYS-Cart – można go więc łatwo transportować, jest mobilny i zapewnia odpowiedni wizerunek w oczach Klientów
 • z gniazdem wewnętrznym nadaje się również np. do bezpiecznego ładowania smartfonów
 • do podłączania elektronarzędzi, ładowarek, odkurzaczy mobilnych, lamp roboczych itp.
 • 4x gniazda zewnętrzne
 • 1x gniazdo wewnętrzne
 • zintegrowany wyłącznik termiczny
 • Przewód przyłączeniowy 10 m, typ H07 RN F3G1,5, podłączony na stałe

Najważniejsze cechy produktu

 • Mobilność z systemem Systainerów. Wreszcie bęben do nawijania przewodu, kompatybilny z posiadanymi narzędziami. SYS-PowerHub w formacie Systainera umożliwia łączenie ze wszystkimi Systainerami i np. łatwy transport za pomocą transporterów SYS-Roll oraz SYS-Cart.
 • Porządek w warsztacie podczas montażu. SYS-PowerHub można wykorzystać w celach porządkowych zarówno w warsztacie, jak również podczas montażu. Co pomaga również w tworzeniu profesjonalnego wizerunku w oczach Klientów.
 • Niezależność, jaką zapewnia 10 metrów przewodu. Możliwość zasilania do 4 urządzeń, odkurzaczy lub ładowarek; telefony o tablety można bezpiecznie ładować dzięki gniazdu wewnątrz.

Szczegóły produktu SYS-PH FR/BE/CZ/SK/PL:

Zamiast plątaniny kabli

Podłączony na stałe przewód przyłączeniowy o długości 10 m jest na czas transportu chowany wygodnie we wnętrzu. Ponadto SYS-PowerHub oferuje jeszcze miejsce na używane akumulatory oraz drobne części.

Strefa ochronna

Do gniazda we wnętrzu można np. podłączyć telefon komórkowy – zabezpieczony przed pyłem i zanieczyszczeniami. Zintegrowane, termiczne zabezpieczenie przeciążeniowe zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Lampka statusu

Po podłączeniu SYS-PowerHub do sieci zasilania czerwona lampka na przedniej ściance sygnalizuje gotowość do pracy.

Elastyczne łączenie

Dzięki dwóm wyjściom przewodów SYS-PowerHub oferuje również w stanie zamkniętym możliwość łączenia z innymi Systainerami – nawet jeśli jest podłączony do gniazda.

Cztery plus jeden

SYS-PowerHub zasila prądem równocześnie nawet cztery elektronarzędzia – i w razie potrzeby umożliwia również dodatkowo bezpieczne ładowanie telefonu komórkowego lub tabletu.

Rozdzielanie prądu z systemem

Dzięki formatowi Systainera SYS-PowerHub pasuje optymalnie do SYS-Roll i SYS-Cart – można go więc łatwo transportować, jest mobilny i zapewnia odpowiedni wizerunek w oczach Klientów.

Najważniejsze zastosowania

Systainer ze zintegrowanymi gniazdami oraz przewodem o długości 10 m do stosowania jako rozdzielacz prądu na budowie, z możliwością całkowitej integracji z systemem systainerów.

Dane techniczne:

Stopień ochrony IP: IP44

Długość przewodu: 10,00 m

Pobór mocy: 2 500 W

Ilość gniazd: 5

Wymiary (dł. x szer. x wys.): 396 x 296 x 157,5 mm

Wym. wew. (dł. x szer. x wys.): 383 x 154 x 128 mm

Ciężar: 4,20 kg

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.