Możliwość zwrotu do 14 dni od otrzymania zamówienia
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł
Zamówienia złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
  • Wiertarko - wkrętarki akumulatorowe

Wiertarko wkrętarki akumulatorowe to jedne z najbardziej uniwersalnych urządzeń. Z powodzeniem można z nich korzystać w przypadku różnych prac remontowych. Jedną z najważniejszych zalet, jakie ma wkrętarko wiertarka akumulatorowa, jest przede wszystkim brak okablowania, które mogłoby ograniczać ruchy podczas wykonywanych czynności. Taki sprzęt jest znacznie popularniejszych od modeli zasilanych z gniazda elektrycznego. Wkrętarko wiertarka akumulatorowa dostępna jest w wariantach dla profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów. Sprawdź, które wkrętarki akumulatorowe z naszej oferty cieszą się największym zainteresowaniem.

  • Wybierz co Cię interesuje:

Wkrętarka, wiertarka akumulatorowa – co uwzględnić przy wyborze sprzętu?

Naszym klientom oferujemy urządzenia o różnych parametrach technicznych. Wiertarko wkrętarki akumulatorowe warto więc dopasować do czynności, które planowane są do wykonania z ich wykorzystaniem. Wybierając urządzenie, należy zwrócić uwagę na:

  • typ i pojemność akumulatora,
  • napięcie,
  • moment obrotowy,
  • liczbę biegów.

Popularne wiertarko wkrętarki akumulatorowe do różnych zadań

Wkrętarki akumulatorowe wyposażone są w różne akumulatory. Szczególnie cenione są warianty litowo-jonowe. Bateria Li-ion są nie tylko lekkie, ale przede wszystkim mają bardzo dużą pojemność, przez co można korzystać ze sprzętu znacznie dłużej. Dodatkowo ich czas ładowania jest znacznie krótszy w porównaniu z innymi akumulatorami. Popularnym modelem wkrętarki z tego typu baterią jest dostępny w naszej ofercie model Festool TPC 18/4 5,2/4,0 I-Set. Wybierając go, oprócz urządzenia zyskujesz także dwa akumulatory oraz dodatkowe akcesoria.

Moment obrotowy oraz liczba biegów to jedne z najważniejszych parametrów, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu, jakim jest wkrętarka. Wiertarka akumulatorowa z dużą ilością biegów pozwala na swobodne sterowanie momentem obrotowym zależnie od potrzeb. W naszym sklepie znajdziesz praktyczny model wiertarki – QUADRIVE TPC 18/4 5,2/4,0 I-Set SCA od Festool. Urządzenie to zostało wyposażone w aż cztery biegi, co znacznie ułatwia czynności wykonywane z jego pomocą.

Nasza oferta to także wiele innych modeli w zestawach z dodatkowymi akcesoriami. Masz problem z wyborem sprzętu? Skontaktuj się z naszymi doradcami i określ swoje wymagania, a pomogą Ci dopasować właściwe urządzenie.