Możliwość zwrotu do 14 dni od otrzymania zamówienia
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł
Zamówienia złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
  • Kółka tnące

Kółka tnące - niezbędny element w pracy z przecinarką do glazury

Kółka tnące do glazury to niezbędny element do ręcznych przecinarek do glazury. Jest to element eksploatacyjny, kółko odpowiada za nacinanie wierzchniej warstwy płytek ceramicznych. Dobre nacięcie jest kluczowe w procesie i jakości pęknięcia płytki. W sklepie internetowyme-metal.pl znajdziesz kółka tnące renomowanych producentów: Kaufmann, Rubi oraz Milwaukee

  • Wybierz co Cię interesuje:
Rubi Rodel 8mm endure
Produkt niedostępny

Czym jest kółko tnące?

Kółka tnące do glazury, to jedne z podstawowych elementów eksploatacyjnych każdej ręcznej przecinarki do glazury. Na ogół składa się z 3 elementów: trzpienia, osi i samego kółka. To trzpień jest odpowiedzialny za prawidłowe umocowanie elementu w nożu. Oś odpowiedzialna jest za utrzymanie kółka tnącego w dobrej pozycji. Umożliwia również obrót kółka tnącego we własnej osi. Natomiast samo kółko umożliwia zarysowanie powierzchni, osłabiając wierzchnią warstwę tak, aby spowodować późniejsze przełamanie płytki.

Jak wybrać dobre kółko tnące?

Kółka to niezbędny element przecinarki ręcznej. Jak wybrać dobre kółko do swojej przecinarki ręcznej? Kółka różnią się:

  • materiałem wykonania
  • wielkością

Muszą być również dopasowane do odpowiedniej maszynki do cięcia oraz materiału, który mają ciąć. W naszym dziale kółka tnące znajdziesz asortyment przeznaczony dla profesjonalistów jak i osób, które własnymi siłami chcą pracować z glazurą.

Kółka tnące - renomowani producenci

W ofercie sklepu internetowego e-metal.pl znajdziesz asortyment trzech renomowanych producentów: