Możliwość zwrotu do 14 dni od otrzymania zamówienia
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł
Zamówienia złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
  • Wyrzynarki

Wyrzynarka elektryczna - poręczne elektronarzędzie do cięcia drewna, metali miękkich oraz tworzyw sztucznych

Wyrzynarki służą do cięcia wszelkiego rodzaju materiałów, głównie drewna. Stworzone są z myślą o cięciach krzywych, nierównomiernych, owalnych, natomiast mogą służyć również do cięć prostych. W zależności od ciętego materiału konieczne jest wybranie odpowiednich brzeszczotów, tak aby cięcie było dokładne i nie strzępiło krańców obrabianego elementu. Wyrzynarki służą zarówno amatorom jak i profesjonalistom i są nieodzownym elementem wyposażenia warsztatu dla np. stolarzy, modelarzy, cieśli czy dekarzy.

Ze względu na sposób cięcia wyróżniamy 4 rodzaje wyrzynarek:

  • wyrzynarki tradycyjne
  • wyrzynarki z podcinaniem
  • wyrzynarki stołowe
  • wyrzynarki włosowe
  • Wybierz co Cię interesuje:

Wyrzynarka elektryczna o wielu zastosowaniach

Wyrzynarki posiadają wiele zastosowań. Te profesjonalne, które znajdziesz u nas w atrakcyjnych cenach służą przeważnie w zakładach stolarskich czy firmach produkcyjnych. Urządzenia amatorskie służą głównie do drobnych prac w gospodarstwie domowym. W zależności od przeznaczenia znajdziesz u nas wiele różnych rodzajów wyrzynarek.

Np. Wyrzynarka elektryczna Metabo STEB 65, która idealnie wpasuje się w wymagania amatorów domowych prac. Narzędzie charakteryzuje się wysoką jakością oraz przystępną ceną. Posiada moc znamionową o wartości 450W i głębokość cięcia do 65mm. System Metabo Quick pozwala na beznarzędziową wymianę brzeszczotu, a (V)-Elektronika Vario - reguluje częstotliwości skoków odpowiednio do rodzaju obrabianego materiału. Metabo STEB 65 waży zaledwie 1,9 kg co pozwala na dłuższą pracę bez efektu zmęczenia przedramienia.

Dla profesjonalistów: stolarzy, cieśli czy dekarzy prezentujemy wyrzynarkę elektryczną Festool CARVEX PS 420 EBQ-PLUS o nr producenta 576175 w cenie 1759 zł.

Carvex PS420 EBQ-PLUS jest ergonomiczna, lekka i poręczna. Praca z nią jest przyjemnością - 3800 suwów na minutę zapewnia niezrównaną siłę i prowadzenie przy wycinaniu łuków, a równolegle nastawiane szczęki, utrzymują ostrze na linii cięcia gwarantując dzięki temu najwyższą precyzję. Posiada moc 550W, głębokość cięcia do 120mm i waży zaledwie 1,9 kg. Ta wyrzynarka elektryczna od Festool to prawdziwa bestia.

Sprawdź całą gamę Wyrzynarek Elektrycznych na e-metal.pl lub odwiedź nas w Krakowie przy ulicy Wielickiej 50.