Możliwość zwrotu do 14 dni od otrzymania zamówienia
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł
Zamówienia złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
  • Narzędzia ręczne

Narzędzie ręczne to niezbędny element każdej warsztatowej skrzynki narzędziowej. Bez względu czy jesteś profesjonalistą, czy początkującym majsterkowiczem, narzędzia ręczne pomogą Ci wykonać różne zadania szybko i skutecznie. Nieważne czy posiadasz mały warsztat domowy, czy renomowany warsztat specjalistyczny powinien być on zaopatrzony w możliwie jak największą liczbę narzędzi, które będą pod ręką zawsze, gdy będziesz ich potrzebował.

  • Wybierz co Cię interesuje:

Rodzaje narzędzi ręcznych

W naszej ofercie znajdziesz wkrętakikombinerkimłotki, nitownicenożeobcinakipiły ręczneszczypceklucze, a wśród nich m.in. klucze płaskie jednostronne, klucze płaskie dwustronne, klucze płasko-oczkowe, klucze imbusowe, klucze oczkowe dwustronne, klucze oczkowe proste i wygięte, klucze nasadowe, klucze płaskie nastawne, klucze grzechotkowe, a także pełne zestawy narzędziowe.  

Narzędzia ręczne niezbędne w domowym warsztacie

  • Klucze - posiadamy w asortymencie wiele różnych rodzajów, takich jak klucze płaskie, klucze nasadowe, klucze oczkowe, klucze imbusowe, czy klucze nastawne. Wybór odpowiedniego klucza zależy od specyfiki pracy i rozmiaru elementów zaciskowych, z którymi będzie się pracować.
  • Młotki - to narzędzia ręczne, które znajdują zastosowane w różnych branżach, takich jak budownictwo, stolarstwo, mechanika i ogrodnictwo. Zwykle składają się z metalowej głowicy, która jest przymocowana do drewnianej lub gumowej rękojeści.
  • Wkrętaki - mogą mieć różne kształty końcówek, takie jak np. płaskie, krzyżowe, gwiazdkowe, torx, szesnastkowe. Odpowiedni kształt końcówki pozwala na precyzyjne dopasowanie narzędzia do śruby lub wkrętu. Do domowego użytku warto zaopatrzyć się w zestawy, które zawierają różne rozmiary i kształty wymiennych końcówek w zależności od rodzaju śruby.
  • Kombinerki - to narzędzie ręczne, które służą do chwytania i ściskania różnych materiałów, takich jak druty, przewody, blachy, a nawet tworzywa sztuczne.

Profesjonalne narzędzia ręczne od sprawdzonych producentów

Oferujemy narzędzia ręczne od producentów takich jak: MilwaukeeProxxonWolfcraftBondhusNWS i wielu innych. Produkty są wysokiej jakości, więc zapewniają niezawodną pracę przez długie lata użytkowania. W naszym sklepie znajdziecie Państwo ofertę ponad 6500 produktów, w tym ponad 5000 pozycji dostępnych od ręki. Współpracujemy z wybranymi, najlepszymi, renomowanymi markami m.in.: