Możliwość zwrotu do 14 dni od otrzymania zamówienia
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł
Zamówienia złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
  • Akumulatory

Akumulatory do elektronarzędzi - źródło zasilania niezbędne dla narzędzi akumulatorowych, bezprzewodowych.

Najpopularniejszym i zarazem najbardziej dostępnym źródłem energii dla narzędzi akumulatorowych jest obecnie bateria litowo - jonowa. To rodzaj akumulatora, który wykorzystuje odwracalną redukcję jonów litu do magazynowania energii. Jest to obecnie najbardziej dominujący typ baterii. W porównaniu z innymi technologiami akumulatorów, akumulatory litowo-jonowe mają wysoką gęstość energii, niskie samorozładowanie i brak efektu pamięci.

W naszym sklepie znajdziesz asortyment akumulatorów wiodących marek takich jak Milwaukee, Festool lub Greenworks, których jesteśmy oficjalnym dystrybutorem.

  • Wybierz co Cię interesuje:

Akumulatory do elektronarzędzi rozróżnimy ze względu na ich pojemność jak i napięcie.

Dla serii produktów Milwaukee 12V będziesz potrzebował baterii o tym samym napięciu. Narzędzia 12V są słabsze i często lżejsze od swoich 18V kuzynów. W naszym sklepie dostępne są baterie o pojemności 3ah jak i 6ah, które są najbardziej popularne dla serii narzędzi Milwaukee 12V. Dla serii Milwaukee 18V dostępne są u nas akumulatory o pojemności 5ah, 8ah i 12ah.

Akumulatory marki Festool to np. Festool akumulator BP 18 Li 5,2 ASI (bluetooth), który waży zaledwie 600g co pozwala na dłuższą pracę bez efektu zmęczenia. Jest o 20% lżejszy i o 50% bardziej kompaktowy niż standardowy akumulator 5,2 Ah. Oznacza to wyłącznie niższy ciężar, ale nie moc. Dzięki technologii ogniw Li-HighPower dysponuje mocą wystarczającą do każdego zastosowania. Oczywiście jest też objęty kompleksową ochroną Festool Service.

Dostępny mamy również zestaw akumulatorów Festool - Festool Zestaw energii SYS 18V 4x4,0/TCL 6 DUO, w skład którego wchodzą 4 akumulatory BP 18 Li 4,0 HPC-ASI, szybka ładowarka TCL 6 DUO oraz Systainer SYS3 M 187.