• Festool zestaw energii SYS3 ENG 18V 2x4,0/TCL6

Symbol: FT576811
1349.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Darmowa dostawa za pobraniem 0
Darmowa dostawa 0
Paczkomat - InPost 12.99
Paczkomat - InPost pobranie 17.99
Kurier DHL 20
Kurier DPD 20
Kurier - InPost 21
Kurier DHL pobraniem 25
Kurier DPD pobranie 35
Dostępność 21 szt.
Waga 5 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 12 296 6888

Zostaw telefon

Festool zestaw energii SYS3 ENG 18V 2x4,0/TCL6 (576811)


Charakterystyka produktu:


Energia dobrze zapakowana: Dwa akumulatory. Jedna ładowarka. W Systainerze³

Zestaw zapewniający zasilanie jest idealnym uzupełnieniem wariantów Festool Basic. Może też stanowić dodatkowe akumulatory do warsztatu i na plac budowy. Dostępny w różnych konfiguracjach, w zależności od indywidualnego zastosowania i zapotrzebowania na energię. Zawsze z wystarczającą ilością miejsca na łącznie cztery akumulatory i dwie ładowarki. Oczywiście zapakowany w Systainerze³.

Idealne uzupełnienie: Dzięki technologii ogniw Li-HighPower akumulatory Li-HighPower są wystarczająco wydajne do wszelkich zastosowań i kompatybilne ze wszystkimi narzędziami akumulatorowymi Festool (do maszyn o najwyższych wymaganiach co do wytrzymałości i mocy, np. akumulatorowych szlifierek kątowych AGC 18 oraz akumulatorowego systemu cięcia z osprzętem diamentowym DSC-AGC 18 FH, polecamy zestaw zasilający 576810 z akumulatorami BP 18 5,2 Ah)

Praca bez zmęczenia: Ważące mniej niż 600 gramów, akumulatory Li-HighPower Compact są o 20% lżejsze i o 50% bardziej kompaktowe niż standardowy akumulator 5,2 Ah

Odsysanie uruchamia się automatycznie: akumulator Bluetooth® automatycznie uruchamia sparowany odkurzacz mobilny po włączeniu narzędzia

Szybkie ładowanie: szybsza gotowość do pracy dzięki szybkiej ładowarce TCL 6. Pełna informacja - wskaźnik LED wskazuje pozostały czas i stan naładowania

Bezpieczne przechowywanie: Systainer³ zapewnia wystarczającą ilość miejsca na dwa dodatkowe akumulatory i ładowarkę

Mobilność: w Systainerze³ zestaw zasilający można łatwo przetransportować z warsztatu na plac budowy, dzięki możliwości integracji z wyposażeniem samochodowym firmy Bott

Lepiej pracować z systemem: Systainery³ są ze sobą kompatybilne i można je łączyć ze wszystkimi Systainerami poprzednich generacji, odkurzaczami i wieloma innymi elementami wyposażenia systemowego

jako idealne uzupełnienie wariantów Festool Basic lub dodatkowe akumulatory do warsztatu i na plac budowy


Najważniejsze cechy produktu:


Pakiet energii do urządzeń 18V.

Niezależnie od tego, czy jest to uzupełnienie do jednej z wersji narzędzi Festool Basic, czy też do zapewnienia większej mocy akumulatora w warsztatach lub na placu budowy - Systainer z zestawem zasilającym pasuje do wszystkich narzędzi akumulatorowych Festool: akumulatory są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Festool 18 V (poza szlifierkami akumulatorowymi).

Energia. Dobrze zapakowana.

Zestaw zasilający jest zawsze pod ręką, pozwala na bezpieczne przechowywanie oraz zapewnia miejsce na dwa dodatkowe akumulatory i ładowarkę. Dostarcza on wystarczającej energii, zgodnie z Twoimi indywidualnymi wymaganiami. Umieszczenie w Systainerze³ oznacza kompatybilność z całym systemem Systainerów Festool i możliwość integracji z wyposażeniem samochodowym firmy Bott.

Kompleksowa ochrona.

Wszystkie akumulatory i ładowarki, tak samo jak narzędzia Festool są objętę Gwarancją all-inclusive, dzięki czemu użytkownik może skoncentrować się na tym co najważniejsze - swojej pracy.


Szczegóły produktu SYS3 ENG 18V 2x4,0/TCL6:


Wyraźnie niższa waga przy pełnej mocy

Akumulator Li-HighPower Compact umożliwia pracę bez zmęczenia, dzięki ograniczeniu ciężaru bez szkody dla wydajności. Dzięki zastosowaniu ogniw Li-HighPower wydajność akumulatora jest wystarczająca do każdego zastosowania. Przy wadze poniżej 600 gramów jest on o 20% lżejszy i o 50% bardziej kompaktowy niż standardowy akumulator o pojemności 5.2 Ah.

Wyjątkowa mobilność dzięki integracji z pojazdem

Systainer³ może zostać łatwo przetransportowany z warsztatu na plac budowy, dzięki integracji z wyposażeniem samochodowym Bott. Systainery³ są ze sobą kompatybilne i można je łączyć ze wszystkimi Systainerami poprzednich generacji, odkurzaczami i wieloma innymi elementami wyposażenia systemowego, jak np. wózek na Systainery lub warsztat mobilny.

Szybkie ładowanie

Dzięki szybkiej ładowarce TCL 6 akumulatory są szybko gotowe do ponownego użycia. Zawsze jesteś na bieżąco: wyświetlacz LED przedstawia poziom naładowania akumulatora.

Najważniejsze zastosowania:

Zasilanie dla produktów akumulatorowych


Dane techniczne:


  • Pojemność: 4,00 Ah
  • Napięcie: 18 V
  • Prąd ładowania: 6,0 A
  • Napięcie wejściowe: 220 - 240 V
  • Ciężar: 4,30 kg


Zakres dostawy:


  • Festool zestaw energii SYS3 ENG 18V 2x4,0/TCL6 
  • 2x akumulator BP 18 Li 4,0 HPC-ASI
  • szybka ładowarka TCL 6
  • Systainer SYS3 M 187

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.