Pompa olejoodporna Proxxon AP 12
Proxxon AP 12 to pompa olejoodporna przeznaczona do odsysania oleju silnikowego i opałowego. Może być używana przy wymianie oleju za pomocą sondy połączonej na stałe z wężem, bez konieczności przelewania cieczy ręcznie.
Z przewodem odsysającym 1/2 cala pompa osiąga wydajność 250 l/h. Podczas wymiany oleju za pomocą sondy prędkość wynosi około 3 l/min przy temperaturze oleju 40 stopni. Te wartości dotyczą dwóch sposobów pracy i nie powinny być ze sobą utożsamiane.
Przewody i sonda
Przewód zasilający ma długość 200 cm i jest zakończony krokodylkami. Wąż ma długość 150 cm. Na wyposażeniu znajduje się sonda o średnicy 6 mm, połączona na stałe z wężem, co tworzy gotowy tor odsysania podczas wymiany oleju.
Dane techniczne
- prędkość pompowania: 250 l/h
- wydajność przy użyciu sondy: około 3 l/min przy 40 stopniach
- długość przewodu zasilającego: 200 cm
- długość węża: 150 cm
- średnica sondy: 6 mm
- waga: 1,4 kg
Pompa Proxxon AP12 waży 1,4 kg. Przed rozpoczęciem odsysania należy uwzględnić długość przewodu zasilającego i węża, aby ustawić urządzenie w zasięgu źródła zasilania oraz zbiornika, z którego pobierany jest olej.
Sonda 6 mm jest przeznaczona do pracy jako element zestawu z wężem. Wydajność około 3 l/min odnosi się do wymiany oleju przy temperaturze 40 stopni, natomiast 250 l/h dotyczy przewodu odsysającego 1/2 cala.
Powiązane kategorie
Zobacz także inne oraz asortyment marki Proxxon.
Najczęściej zadawane pytania
Do jakich cieczy przeznaczono pompę AP 12?
Pompa służy do odsysania oleju silnikowego i opałowego.
Jaka jest prędkość pompowania?
Z przewodem odsysającym 1/2 cala prędkość wynosi 250 l/h.
Jakie wymiary mają przewody?
Przewód zasilający ma 200 cm, a wąż 150 cm.
Jaka jest średnica sondy?
Sonda ma średnicę 6 mm i jest połączona na stałe z wężem.
Wybierz co Cię interesuje::
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.