Możliwość zwrotu do 14 dni od otrzymania zamówienia
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł
Zamówienia złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
  • Festool zestaw energii SYS3 ENG 18V 2x5,2/TCL6

Symbol: 576810
Czego szukasz
Akumulatory
Brak towaru
1393.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Darmowa dostawa - Przesyłka kurierska (płatność przy odbiorze) 0
Darmowa dostawa - Paczkomaty Inpost (płatność przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty 0
Darmowa dostawa - Przesyłka kurierska 0
Darmowa dostawa - Paczkomaty Inpost 0
Dostępność Brak towaru
Informacje o Gwarancji

Festool zestaw energii SYS3 ENG 18V 2x5,2/TCL6 (576810)


do wszystkich zastosowań i urządzeń 18 V - z naciskiem na wydajność i wytrzymałość!

Charakterystyka produktu:

Energia dobrze zapakowana: Dwa akumulatory. Jedna ładowarka. W Systainerze³

Zestaw zapewniający zasilanie jest idealnym uzupełnieniem wariantów Festool Basic. Może też stanowić dodatkowe akumulatory do warsztatu i na plac budowy. Dostępny w różnych konfiguracjach, w zależności od indywidualnego zastosowania i zapotrzebowania na energię. Zawsze z wystarczającą ilością miejsca na łącznie cztery akumulatory i dwie ładowarki. Oczywiście zapakowany w Systainerze³.

Idealne uzupełnienie: Akumulatory 5,2 Ah są wydajne, uniwersalne oraz kompatybilne ze wszystkimi produktami akumulatorowymi Festool. Do wszystkich zastosowań i urządzeń 18 V - z naciskiem na wydajność i wytrzymałość. (Na przykład do długotrwałej pracy przy użyciu AGC 18, HKC 55, TSC 55 oraz szczególnie trudnego wiercenia i wkręcania przy pomocy PDC 18/DRC 18)

Odsysanie uruchamia się automatycznie: Akumulator Bluetooth® automatycznie uruchamia sparowany odkurzacz mobilny po włączeniu narzędzia

Szybkie ładowanie: Szybsza gotowość do pracy dzięki szybkiej ładowarce TCL 6. Pełna informacja - wskaźnik LED wskazuje pozostały czas i stan naładowania

Bezpieczne przechowywanie: Systainer³ zapewnia wystarczającą ilość miejsca na dwa dodatkowe akumulatory i ładowarkę

Mobilność: W Systainerze³ zestaw zasilający można łatwo przetransportować z warsztatu na plac budowy, dzięki możliwości integracji z wyposażeniem pojazdu firmy Bott

Lepiej pracować z systemem: Systainery³ są ze sobą kompatybilne i można je łączyć ze wszystkimi Systainerami poprzednich generacji, odkurzaczami i wieloma innymi elementami wyposażenia systemowego jako idealne uzupełnienie wariantów Festool Basic lub dodatkowe akumulatory do warsztatu i na plac budowy


Najważniejsze cechy produktu:

Pakiet energii do urządzeń V:

Czy to jako uzupełnienie jednej z wersji akumulatora Festool Basic, czy też do zapewnienia większej mocy akumulatora w warsztatach lub na placu budowy - Systainer z zestawem zasilającym pasuje do wszystkich narzędzi akumulatorowych Festool: akumulatory są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Festool 18 V (poza szlifierkami akumulatorowymi).

Energia. Dobrze zapakowana.

Zestaw zasilający jest zawsze pod ręką, pozwala na bezpiecznie przechowywanie oraz zapewnia miejsce na dwa dodatkowe akumulatory i ładowarkę. Dostarcza on wystarczającej energii, zgodnie z Twoimi indywidualnymi wymaganiami.

Umieszczenie w Systainerze³ oznacza kompatybilność z całym systemem Systainerów Festool i możliwość integracji z wyposażeniem pojazdu firmy Bott.

Kompleksowa ochrona.

Wszystkie akumulatory i ładowarki, tak samo jak narzędzia Festool są objętę Gwarancją all-inclusive, dzięki czemu użytkownik może skoncentrować się na tym co najważniejsze - swojej pracy.


Szczegóły produktu SYS3 ENG 18V 2x5,2/TCL6:

Moc i wszechstronność

Akumulatory 5,2 Ah są wydajne, uniwersalne oraz kompatybilne ze wszystkimi produktami akumulatorowymi Festool. Do wszystkich zastosowań i urządzeń 18 V - z naciskiem na wydajność i wytrzymałość.

Wyjątkowa mobilność dzięki integracji z pojazdem

Systainer³ może zostać łatwo przetransportowany z warsztatu na plac budowy, dzięki integracji z wyposażeniem do pojazdu Bott. Systainery³ są ze sobą kompatybilne i można je łączyć ze wszystkimi Systainerami poprzednich generacji, odkurzaczami i wieloma innymi elementami wyposażenia systemowego, jak np. wózek na Systainery lub warsztat mobilny.

Szybkie ładowanie

Dzięki szybkiej ładowarce TCL 6 akumulatory są szybko gotowe do ponownego użycia. Zawsze jesteś na bieżąco: wyświetlacz LED przedstawia poziom naładowania akumulatora.

Najważniejsze zastosowania:

Zasilanie dla produktów akumulatorowych


Dane techniczne:


  • Pojemność: 5,20 Ah
  • Napięcie: 18 V
  • Prąd ładowania: 6,0 A
  • Napięcie wejściowe: 220 - 240 V
  • Ciężar: 4,50 kg


Zakres dostawy:


  • Festool zestaw energii SYS3 ENG 18V 2x5,2/TCL6
  • 2x akumulator BP 18 Li 5,2 ASI
  • szybka ładowarka TCL 6
  • Systainer SYS3 M 187

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.