Możliwość zwrotu do 14 dni od otrzymania zamówienia
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł
Zamówienia złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
  • Klucze hydrauliczne nastawne

Szczypce hydrauliczne to najczęściej wykorzystywane akcesoria, które przydają się w różnych pracach hydraulicznych. Zależnie od zapotrzebowania dostępne są w różnych wariantach.

  • Wybierz co Cię interesuje:
Brak produktów do wyświetlenia

Dzięki temu można dopasować je do konkretnych czynności. Najczęściej spotykane rodzaje kluczy to:

  • nasadowe,
  • płaskooczkowe,
  • francuskie,
  • szczypce nastawne.

Klucze nastawne hydrauliczne to produkty wybierane przede wszystkim przez specjalistów. Ich główną zaletą jest połączenie funkcjonalności dwóch kluczy, a dokładnie francuskiego oraz kombinerek. Klucze hydrauliczne tego typu umożliwiają wygodne dopasowanie szczęk do praktycznie każdej wielkości śruby. Szczęki odpowiadają natomiast za mocny chwyt na nakrętki, co w połączeniu z długimi rączkami znacząco zwiększa siłę podczas jej odkręcania czy dokręcania.

Klucze nastawne hydrauliczne – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Decydując się na szczypce hydrauliczne, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów, aby praca z ich wykorzystaniem była komfortowa. W naszej ofercie dostępne są klucze hydrauliczne znanych i cenionych producentów: FELO oraz NWS. Dobra firma to jednak nie wszystko. Oferowane naszym klientom klucze wyróżniają się m.in.:

  • wykonaniem ze stali chromowo-wanadowej, kutej oraz hartowanej olejowo,
  • zabezpieczonym uchwytem zapewniającym wygodę i bezpieczeństwo pracy,
  • podwójnym ząbkowaniem i hartowanymi szczękami,
  • mechanizmem samozaciskowym, który ułatwia dopasowanie narzędzia do śrub czy nakrętek.

Jednym z najchętniej wybieranych modeli jest NWS 240 VDE. Tym, co go charakteryzuje, jest długość – aż 240 mm. Dzięki temu akcesorium umożliwia przełożenie dużej siły na odkręcany element.

Szczypce hydrauliczne dla profesjonalistów i nie tylko

Dostępne w naszej ofercie klucze hydrauliczne wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Wyposażenie NWS powstaje w Niemczech. W celu uzyskania jak najlepszych parametrów kluczy każdy z etapów produkcji jest bardzo dokładnie kontrolowany. Finalne produkty, które trafiają na rynek, spełniają także najwyższe normy DIN ISO 9001 czy VDE - DIN EN. Oznacza to, że narzędzia z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez profesjonalistów i sprawdzą się nawet w bardzo wymagających warunkach. Dodatkowo oferowane naszym klientom klucze NWS objęte są 5-letnim okresem gwarancyjnym. To także świadczy o ich solidności i buduje przewagę na pozostałym wyposażeniem dostępnym na rynku.