Możliwość zwrotu do 14 dni od otrzymania zamówienia
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł
Zamówienia złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
  • Polerki: elektryczne do metalu, warsztatowe

Szukasz niezawodnej polerki do metalu? Przejrzyj naszą ofertę. Znajdziesz w niej duży wybór narzędzi od sprawdzonych producentów. To urządzenia niezastąpione w pracy z metalowymi elementami. Stanowią obowiązkowe wyposażenie serwisów samochodowych, warsztatów blacharsko-lakierniczych i wielu innych specjalistycznych zakładów zajmujących się obróbką metalu.

  • Wybierz co Cię interesuje:

Zobacz dostępne polerki warsztatowe i wybierz model, który spełnia wszystkie Twoje oczekiwania.

Szlifierko-polerki – jak wybrać najlepszy model?

Polerki elektryczne, przeznaczone do obrabiania metalowych elementów, są urządzeniami uniwersalnymi. Za ich pomocą można wykonywać wiele różnorodnych prac naprawczych i konserwacyjnych.

Choć polerki elektryczne dostępne w naszej ofercie służą przede wszystkim do obróbki metali, można je stosować również do innych materiałów, takich jak tworzywa sztuczne, kamień czy drewno.

Dobra polerka warsztatowa to narzędzie:

  • wyposażone w system kontroli temperatury pracy,
  • zapewniające miękki start,
  • zawierające łożyska zabezpieczone przed zabrudzeniem,
  • wyposażone w zabezpieczenie odcinające prąd,
  • gwarantujące niski poziom wibracji.

Polerki elektryczne dostępne w tej kategorii spełniają te założenia. Dzięki temu są niezwykle skuteczne i wydajne, a jednocześnie zapewniają użytkownikowi wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort pracy.

Polerki warsztatowe – niezbędne w serwisach samochodowych

Jednym z głównych zastosowań polerek do metalu jest obrabianie części blacharki samochodowej. To sprawia, że każdy szanujący się serwis powinien zainwestować w dobrej klasy urządzenie o wysokiej precyzji działania.

Polerki takie jak Milwaukee AP 14-2 200 E czy Milwaukee AP12E z bezstopniową regulacją umożliwiają bardzo dokładne opracowywanie elementów karoserii pojazdów. Blacha staje się idealnie gładka i pozbawiona zadziorów, odprysków czy zarysowań. Dzięki temu można poddawać ją dalszej obróbce, na przykład zabezpieczaniu antykorozyjnemu i malowaniu.

Jeśli wybierzesz polerkę z bezstopniową regulacją, możesz precyzyjnie dobierać prędkość pracy do rodzaju polerowanego elementu. Zyskasz doskonałą gładkość i perfekcyjne wykończenie nawet bardzo delikatnej lub cienkiej blachy.

Polerki do metalu – uniwersalne narzędzia o wielu funkcjach

Idealna szlifierko-polerka to urządzenie, które pozwala na wykonywanie szerokiego zakresu prac. Możesz jej używać w pionie i w poziomie, dzięki czemu ilość zastosowań urządzenia znacząco się zwiększa.

Dotrzesz do każdego fragmentu, który ma zostać opracowany i zrobisz to szybko i wygodnie. Zależy Ci możliwości szlifowania również na mokro? Zwracaj uwagę na polerki do metalu wyposażone w taką funkcję.

Przejrzyj dostępne narzędzia i wybierz takie, które najlepiej wpisuje się w Twoje potrzeby. Masz pytania? Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.