• Wiha zestaw wkrętaków SoftFinish płaski, Phillips 6-cz. z trzonem sześciokątnym na calej długości i masywnym kołpakiem stalowym

247.20
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Darmowa dostawa za pobraniem 0
Darmowa dostawa 0
Paczkomat - InPost 12.99
Paczkomat - InPost pobranie 17.99
Kurier DHL 20
Kurier DPD 20
Kurier - InPost 21
Kurier DHL pobraniem 25
Kurier DPD pobranie 35
Dostępność 2 szt.
Waga 0.7 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 12 296 6888

Zostaw telefon

Wiha zestaw wkrętaków SoftFinish płaski, Phillips 6-cz. z trzonem sześciokątnym na calej długości i masywnym kołpakiem stalowym (21250)


Charakterystyka produktu:


Zintegrowany z trzonem kołpak ułatwia uderzanie i podważanie.

Wyższa efektywność pracy:

Unikalna koncepcja rozmiarów rękojeści Wiha zapewniająca optymalne dopasowanie siły nacisku i kontroli dokręcania.

Ochrona zdrowia:

Opatentowane wzornictwo rękojeści SoftFinish chroniące ręce i mięśnie w trakcie wykonywania prac. Rozwiązanie polecane przez lekarzy i terapeutów stowarzyszenia AGR!

Łatwiejsza obsługa:

Łatwe luzowanie mocno osadzonych śrub dzięki nasadce sześciokątnej do kluczy szczękowych.

Ponowne odkręcenie śrub jest często trudne, zwłaszcza w przypadku zapieczonych lub skorodowanych śrub. Zestaw wkrętaków SoftFinish z kołpakiem i nasadką sześciokątną stwarza optymalne warunki do przykręcania, odkręcania jak równiżz pobijania . Masywny kołpak stalowy przy końcu rękojeści pozwala na mocne uderzenia w celu poluzowania mocno przykręconych śrub. Dzięki bezpośredniemu połączeniu kapturka stalowego z trzonkiem energia uderzenia jest przekazywana bez strat. Dzięki nasadce sześciokątnej na trzonku wyższe momenty dokręcania można przenosić kluczem płaskim. Wkrętaki Wiha charakteryzują się ponadto dobrze przemyślaną koncepcją rozmiarów rękojeści. Długi i smukły kształt, a także odpowiedni rozmiar rękojeści pozwalają na pewne i szybkie wkręcanie małych śrub. Do wkręcania śrub o dużym przekroju służą wkrętaki o większych rozmiarach rękojeści, umożliwiające przykładanie większych momentów dokręcania. Ponadto różne rozmiary rękojeści są dostosowane do jednej i tej samej wielkości dłoni specjalisty wykonującego czynność przykręcania. Dzięki swej optymalnej poręczności wkrętak SoftFinish nadaje się w szczególności do stosowania w suchym otoczeniu. Pozycja stref twardych i miękkich w rękojeści ułatwia perfekcyjny chwyt przy szybkim i mocnym obracaniu.

Application

Narzędzie wyjątkowo dobrze nadaje się do stosowania w przemyśle i rzemiośle w warunkach niskiej wilgotności. Idealne do odkręcania mocno przykręconych śrub i przenoszenia większych momentów dokręcania.


 

 

W zestawie:

1x Wkrętak SoftFinish 3.5 x 75 mm (03223)

1x Wkrętak SoftFinish 4.5 x 90 mm (03224)

1x Wkrętak SoftFinish 5.5 x 100 mm (03225)

1x Wkrętak SoftFinish 6.5 x 125 mm (03226)

1x Wkrętak SoftFinish Phillips z trzonem sześciokątnym na całej długości i masywnym kołpakiem stalowym PH1 x 80 mm (03237)

1x Wkrętak SoftFinish Phillips z trzonem sześciokątnym na całej długości i masywnym kołpakiem stalowym PH2 x 100 mm (03238)

Waga:

610 g

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.