Możliwość zwrotu do 14 dni od otrzymania zamówienia
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł
Zamówienia złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
  • Akumulatory ładowarki i osprzęt

Elektronarzędzia zasilane akumulatorami są obecnie jednymi z najczęściej wybieranych na rynku. Zależnie od zapotrzebowania konieczny jest wybór właściwego modelu. Część sprzętu przeznaczona jest do zadań domowych, inne wykorzystywane są przez specjalistów. W każdym przypadku głównym elementem są jednak akumulatory do elektronarzędzi. Te natomiast można dopasować m.in. pod względem pojemności. Ładowarki do elektronarzędzi umożliwiają natomiast ponowne ładowanie i wielokrotne użytkowanie urządzenia.

  • Wybierz co Cię interesuje:
Brak produktów do wyświetlenia

Akumulatory do elektronarzędzi – zwróć uwagę na ich parametry

Akumulatory do elektronarzędzi w miarę użytkowania tracą na pojemności. Jest to naturalny proces, który dotyczy każdej baterii. W pewnym momencie zależnie od intensywności eksploatacji konieczny okazuje się zakup nowego komponentu. Ten umożliwi zdecydowanie dłuższą pracę na jednym ładowaniu. Okazuje się jednak, że nowego akumulatora nie jest łatwą decyzją. Przed zakupem warto dodatkowo zwrócić uwagę na kilka podstawowych parametrów. Najważniejsze z nich to:

  • napięcie,
  • pojemność znamionowa,
  • pojemność akumulatora,
  • waga.

Chcąc mieć pewność ciągłej pracy, warto także zainwestować w dwa akumulatory. To ważne zwłaszcza w przypadku fachowców wykorzystujących sprzęt do pracy. Kiedy jedna bateria się rozładuje, można podpiąć ją do ładowania, a do urządzenia włożyć zapasowy akumulator.

W naszej ofercie dostępne są zarówno akumulatory o napięciu 60V i pojemności 5Ah, takie jak model GreenWorks Tools G60B5, jak i produkty przeznaczone do słabszych urządzeń z napięciem 24V, oraz pojemnością 2Ah jak model G24B2. Bez problemu można dopasować więc baterię do swojego sprzętu.

Ładowarki do elektronarzędzi – dopasowane do konkretnych modeli

Bardzo często przy zakupie elektronarzędzi otrzymuje się ładowarkę do akumulatora w zestawie. Nie jest to jednak standard. Co więcej, takie wyposażenie może się uszkodzić lub zaginąć podczas przeprowadzki. Nie oznacza to, że konieczna jest wymiana urządzenia na nowe. Wystarczy wybrać jedną z ładowarek dostępnych w naszym sklepie internetowym. Na szczególną uwagę zasługuje natomiast model GreenWorks Tools G60x2UC6. Z jego pomocą w krótkim czasie można naładować dwa akumulatory jednocześnie.

Akumulatory i ładowarki do elektronarzędzi dostępne w naszej ofercie pasują do każdego sprzętu amerykańskiej firmy GreenWorks Tools. W razie wątpliwości z wyborem konkretnego modelu warto natomiast skorzystać z doradztwa specjalistów sklepu.