• Festool asortyment łączników DOMINO - DominoVerb Sort - SV-SYS D14

Symbol: FT201353
1109.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
DHL 19
DHL (Pobranie) 25
Dostępność 1 szt.
Waga 5 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 12 296 6888

Zostaw telefon

Festool asortyment łączników DOMINO SV-SYS D14 (201353)

Charakterystyka produktu:

Uwaga - Kompatybilne tylko z DOMINO DF 700

Jeszcze szybsze łączenie. I w razie potrzeby rozłączanie. DOMINO – rewolucja w połączeniach.

DOMINO – rewolucja w połączeniach: idealne połączenia elementów drewnianych można teraz wykonać łatwiej i szybciej niż kiedykolwiek. Nowe łączniki kątowe i proste do frezarki DOMINO XL DF 700 to nasze rewolucyjne unowocześnienie systemu DOMINO. Do łączenia ram, stelaży i płyt, które charakteryzuje się nie tylko maksymalną precyzją i stabilnością, lecz także najwyższą uniwersalnością i wyjątkową skutecznością.

Systainer z łącznikami DOMINO zawiera wszystkie części systemu łączników kątowych oraz prostych: wystarczy do 32 łączników kątowych oraz 16 łączników prostych

System łączników kątowych i prostych do frezarki do łączników DOMINO XL DF 700 umożliwia stabilne, rozłączne połączenia przy grubości materiału od 30 mm

Do połączeń ram i stelaży (łączniki kątowe) oraz do połączeń płyt (łączniki proste), które charakteryzują się nie tylko maksymalną precyzją i stabilnością, lecz także najwyższą uniwersalnością i wyjątkową skutecznością

Niezwykle szybkie dzięki łatwemu frezowaniu przy użyciu ograniczników maszyny lub zaznaczenia ołówkiem. Nie ma potrzeby stosowania szablonów lub dodatkowego wyposażenia.

Wyjątkowo stabilne z kołkiem i elementem mocującym w celu zapewnienia mocnych połączeń. Długa droga rozszerzania i dociągania. Bardzo wysokie siły wyciągania i obciążenia.

Wyjątkowo uniwersalne i w razie potrzeby umożliwiające ponowne szybkie rozłączenie

Z osłonami w trzech kolorach, zapewniającymi elegancki wygląd połączeń narożnych

do zastosowań z frezarką do połączeń DOMINO XL DF 700

obejmuje łączniki kątowe oraz proste wraz osłonami i łącznikami drewnianymi DOMINO

niezbędne wyposażenie: frez DOMINO D 14 mm (497871)

klucz imbusowy SW 4 do dokręcania śrub ustalających

Najważniejsze cechy produktu:

Wyjątkowa szybkość: bez czasochłonnego mierzenia i rysowania – wystarczy wyfrezować przy użyciu ograniczników maszyny

Wyjątkowa stabilność: kołek i element mocujący, zapewniające mocne połączenie. Bardzo wysokie siły wyciągania i obciążenia.

Wyjątkowa uniwersalność: w razie potrzeby możliwe ponowne szybkie rozłączenie. Do połączeń ram i stelaży (łączniki kątowe) oraz do połączeń płyt (łączniki proste) od grubości materiału 30 mm.

Szczegóły produktu SV-SYS D14

Nowe łączniki kątowe i proste

Łącznik kątowy: nie tylko bardzo szybkie i niezwykle stabilne łączenie, lecz także szlachetny wygląd: widoczna jest jedynie osłona, zapinana na owalnym, typowym dla łączników DOMINO otworze. Łącznik prosty: duża droga mocowanie dla zapewnienia niezawodnej blokady oraz mocnego, stabilnego połączenia.

Wszystko w jednym Systainerze

Systainer z łącznikami DOMINO zawiera wszystkie części systemu łączników kątowych oraz prostych: wystarczy do 32 łączników kątowych oraz 16 łączników prostych.

Stabilna, z możliwością ponownego rozłączenia

System łączników kątowych i prostych do frezarki do łączników DOMINO XL DF 700 umożliwia stabilne, rozłączne połączenia przy grubości materiału od 30 mm.

Szybkie łączenie. I w razie potrzeby rozłączanie

Do połączeń ram i stelaży (łączniki kątowe) oraz do połączeń płyt (łączniki proste), które charakteryzują się nie tylko maksymalną precyzją i stabilnością, lecz także najwyższą uniwersalnością i wyjątkową skutecznością.

Wyjątkowa szybkość

Za pomocą łatwego frezowania przy użyciu ograniczników maszyny lub zaznaczenia ołówkiem. Nie ma potrzeby stosowania szablonów lub dodatkowego wyposażenia.

Wyjątkowa stabilność

Kołek i element mocujący, zapewniające mocne połączenie. Bardzo wysokie siły wyciągania i obciążenia.

Wyjątkowa uniwersalność

W razie potrzeby możliwe ponowne szybkie rozłączenie połączenia. Do połączeń ram i stelaży (łączniki kątowe) oraz do połączeń płyt (łączniki proste) od grubości materiału 30 mm.

Najważniejsze zastosowania:

Asortyment łączników do wykonywania przy użyciu frezarki do połączeń DF 700 rozłączanych konstrukcji meblowych, np. łóżek, stołów, blatów kuchennych, jak również do produkcji rozłącznych połączeń prostych w produkcji mebli, np. blatów kuchennych, ław itp.

Zakres dostawy:

32 sworznie kotwiące SV-AB D14

16 sworzni podwójnych SV-DB D14

32 kotwy rozpierające SV-SA D14

2 x 32 kotwy poprzeczne SV-QA D14

Klucz imbusowy SW 4 do dokręcania kołków gwintowanych

elementy rozszerzające SV-V D14 do 32 kotew poprzecznych

32 osłony, srebrny, SV-AK D14 slr

32 osłony, ciemny brąz, SV-AK D14 brn1

32 osłony, jasny brąz, SV-AK D14 brn2

32 x Łączniki DOMINO buk D 14 x 75

w systainerze SYS 2 T-LOC

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.