Podcinak trapezowy CMT HM D=100 F=20 Z=20 K=3-1,4
Symbol: 288.100.20H
Dostępność: Na zamówienie - Zadzwoń 789 847 321! 0 szt.
Cena: 168.80
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 288.100.20H
Dostępność: Na zamówienie - Zadzwoń 789 847 321! 0 szt.
Cena: 168.80
Narzędzie to zostało zaprojektowane z myślą o podcinaniu płyt laminowanych, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów oraz majsterkowiczów. Jest kompatybilne z pionowymi i poziomymi piłami formatowymi oraz panelowymi, które umożliwiają zamontowanie podcinaka.
Parametry techniczne:
Dzięki swojej konstrukcji oraz precyzyjnym parametrom, narzędzie to gwarantuje wydajne i dokładne cięcia, co czyni je niezbędnym elementem w każdym warsztacie stolarskim i budowlanym.
Wszelkie informacje dotyczące warunków i bezpieczeństwa korzystania z produktu znajdują się w dokumentacji dołączonej do produktu lub na stronie producenta. Przed rozpoczęciem użytkowania produktu należy koniecznie zapoznać się z wyżej wymienioną dokumentacją.
Ita Tools
Wodna 9
30-556 Kraków
Poland
gpsr@itatools.pl