Możliwość zwrotu do 14 dni od otrzymania zamówienia
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł
Zamówienia złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
  • Rubi zamknięty regulator kafelkowy

Symbol: 60926
Czego szukasz
Przyssawki
Brak towaru
749.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Darmowa dostawa - Przesyłka kurierska (płatność przy odbiorze) 0
Darmowa dostawa - Paczkomaty Inpost (płatność przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty 0
Darmowa dostawa - Przesyłka kurierska 0
Darmowa dostawa - Paczkomaty Inpost 0
Dostępność Brak towaru
Informacje o Gwarancji
EAN 8413797609264

Rubi zamknięty regulator kafelkowy

  • Przy pomocy urządzenia do zbliżania płytek RUBI TILE GAP CLOSER, profesjonalny glazurnik może w łatwy i dokładny sposób wyregulować odstęp pomiędzy układanymi płytkami podczas instalacji na podłodze bądź na ścianie. TILE GAP CLOSER jest przeznaczony przede wszystkim do pracy z dużymi płytkami ceramicznymi i gresowymi. Płytki wielkoformatowe są szczególnie trudne w dopasowaniu po ich położeniu. Siła podwójnego klejenia generuje duży opór i glazurnik jest zmuszony do wzmożonego wysiłku i ryzykuje możliwością uszkodzenia materiału.
  • Urządzenie TILE GAP CLOSER od RUBI ułatwia ten proces. Wyposażone jest w dwie przyssawki próżniowe o powierzchni 150 mm, pasujące do każdego rodzaju powierzchni: gładkich, chropowatych i strukturalnych. TILE GAP CLOSER mocowany jest do dwóch płytek, tej właśnie położonej oraz płytki położonej poprzednio. Po zamocowaniu przyssawek możemy wyregulować odstęp między płytkami w zakresie od 0 do 40 mm.
  • Urządzenie pozwala również na regulację wzajemnego położenia płytek w pionie w zakresie od 0 do 20 mm, przy maksymalnej wadze płytki wynoszącej 100 kg.
  • Należy pamiętać iż urządzenie do zbliżania płytek nie zastępuje w żadnym wypadku tradycyjnych krzyżyków ani systemów do poziomowania płytek. TILE GAP CLOSER zaprojektowany jest do precyjnych regulacji niezbędnych podczas układania płytek wielkoformatowych, które w przypadku małych płytek mogłyby być wykonane ręcznie.
  • W przypadku pracy z ekstremalnie dużymi materiałami, zalecane jest korzystanie z dwóch urządzeń TILE GAP CLOSER, dla szybszego i dokładniejszego regulowania odstępów między płytkami.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.