Greenworks 40V Zestaw startowy ładowarka aku 2 Ah (GSK40B2) GR2936607
Model G40B2 Akumulator
Przeznaczony do wszystkich urządzeń Greenworks 40 V.
Nowoczesny model akumulatorów litowo-jonowych wykonany w najnowszej technologii produkcji. Składa się z ogniw najwyższej klasy - A++, produkowanych przez japońską firmę Panasonic.
Ogniwa sterowane przez specjalną płytę, której inteligentny program reguluje jednocześnie ładowanie/rozładowanie w każdym ogniwie, zwiększając w ten sposób żywotność akumulatora (do 2000 cykli ładowania/rozładowania), żywotność akumulatora urządzenia (o 20%), a co najważniejsze - brak utraty mocy narzędzia przy rozładowywaniu akumulatora.
Wydajność wynosi 2 A/h. Ogniwa są zamknięte w solidnej obudowie. Warunki do idealnego przechowywania to 40% naładowania i temperatura powyżej 0°C.
Zakres dostawy:
- akumulator 40V 2 ah
- ładowarka
Cechy produktu:
- Wysokiej klasy ogniwa produkowane przez Panasonic.
- Płyta sterująca do kontroli bilansowania napięcia ogniw podczas ładowania/rozładowania akumulatora.
- System ochrony przed przegrzaniem/przeciążeniem i głębokim rozładowaniem.
- Długa żywotność, do 2000 cykli ładowania i rozładowania.
- Wskaźnik naładowania akumulatora.
Dane techniczne:
- Napięcie akumulatora: 40 V
- Pojemność akumulatora: 2 Ah
- Pojemność akumulatora: 72 Wh
- Waga: 0,8 kg
Dlaczego greenworks?
- Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych
- Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA
- Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu
- Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny
- Znani na całym świecie
Wybierz co Cię interesuje::