Możliwość zwrotu do 14 dni od otrzymania zamówienia
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł
Zamówienia złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
  • Wiertarki

Wiertarki elektryczne to jedno z podstawowych urządzeń, które wykorzystuje się podczas prac budowlanych, remontowych czy wykończeniowych. Sprzęt ten jest praktyczny i wielofunkcyjny. Wystarczy dopasowanie właściwej końcówki, aby możliwe było wykonywanie różnorodnych prac takich jak:

  • Wybierz co Cię interesuje:
  • wiercenie w różnych materiałach,
  • wycinanie otworów,
  • mieszanie klejów, zapraw czy farb,
  • szlifowanie,
  • polerowanie.

Wiertarki elektryczne ręczne do zadań specjalnych

Naszym klientom oferujemy szereg różnorodnych modeli wiertarek, dzięki czemu możliwy jest wybór sprzętu o odmiennych parametrach technicznych. Wiertarki elektryczne można dopasować z uwagi na konkretne zastosowanie. Jedną z istotnych właściwości jest także funkcja udaru. Przydaje się ona w przypadku wymagających prac, gdzie konieczne jest wykonywanie ruchów posuwistych przez wiertło. Dzięki udarowi z łatwością można wwiercić się nawet w bardzo twardy materiał bez uszkodzenia urządzenia. Wiertarki ręczne elektryczne z naszej oferty wyposażone w udar to między innymi model MAKITA HP1630K o mocy 710 W i częstotliwości udaru na poziomie 0-48 000/min.

Wiertarki bez udaru wybierane są głównie przez majsterkowiczów szukających odpowiedniego sprzętu do mniej skomplikowanych zadań podczas drobnych remontów czy prac wykończeniowych. Wiertarki elektryczne ręczne bez funkcji udaru dostępne w ofercie naszego sklepu o doskonałych parametrach technicznych to m.in. model Milwaukee HDE 13 RQX o mocy aż 950 W.

Specyficznym rodzajem wiertarek są modele stołowe. W naszym sklepie także znajdziesz taki produkt – jest to wiertarka Scheppach DP16VLS. Sprzęt tej klasy umożliwia wykonywanie bardzo precyzyjnych wierceń, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i lasera.

Wiertarki ręczne elektryczne – kryteria wyboru

Wybierając wiertarkę elektryczną, warto określić, do jakich celów będzie wykorzystywana. Inny sprzęt sprawdzi się w pracach budowlanych, a inny do codziennego majsterkowania. Nie bez znaczenia jest także moc silnika, opcja regulacji prędkości czy dodatkowe funkcje np. automatyczna blokada wrzeciona.

Nie jesteś pewny, na który model powinieneś się zdecydować? Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy udzielą Ci podstawowych wskazówek i pomogą wybrać najlepsze urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb.