Zestaw 2szt ścisk stołowy Piher Quick 22 cm do szyny, listy prowadzącej
Symbol: P52106
Dostępność: Na zamówienie - Zadzwoń 789 847 321! 0 szt.
Cena: 162.58
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P52106
Dostępność: Na zamówienie - Zadzwoń 789 847 321! 0 szt.
Cena: 162.58
Ściski stolarskie PIHER o mocy docisku do 750N, idealne do zastosowania w przemyśle stolarskim oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba łączenia różnych elementów.
Parametry techniczne:
W zestawie:
Zestaw zawiera 2 ściski PIHER, kompatybilne z większością modeli szyn prowadzących na rynku, takich jak FESTOOL®, MAKITA® i VIRUTEX®. Ściski można również używać jako ścisków stołowych. Ergonomiczna rączka typu Quick ułatwia szybką i wygodną pracę z elektronarzędziami, co czyni je idealnym narzędziem do wielu zastosowań stolarskich.
Wszelkie informacje dotyczące warunków i bezpieczeństwa korzystania z produktu znajdują się w dokumentacji dołączonej do produktu lub na stronie producenta. Przed rozpoczęciem użytkowania produktu należy koniecznie zapoznać się z wyżej wymienioną dokumentacją.
Ita Tools
Wodna 9
30-556 Kraków
Poland
gpsr@itatools.pl